W sieci Gama działają już cztery sklepy, do końca roku ma ich być 20

Autor: www.dlahandlu.pl 2 sierpnia 2011 09:44

W sieci Gama działają już cztery sklepy, do końca roku ma ich być 20

Spółdzielnie Społem z Kielc i Hajnówki z Partnerskim Serwisem Detalicznym otworzyły kolejne wzorcowe supermarkety pod szyldem Gama. To już trzeci i czwarty sklep nowej, ogólnopolskiej sieci, ale jeszcze w tym roku możemy się spodziewać nawet 20 kolejnych otwarć.

- Spółdzielnie z grupy PSD chętnie przystępują do nowego projektu wspólnej sieci pod jednym logo. 30 lipca otworzyliśmy sklepy Gama - Tradycyjnie dobry wybór w Kielcach i Hajnówce. Obie Spółdzielnie wprowadzają sieć Gama na lokalne rynki. Realizację projektu rozpoczęliśmy w czerwcu w Zakopanem, do końca roku planujemy otworzyć jeszcze około 20 placówek nowej polskiej sieci sklepów spożywczych - mówi Małgorzata Więch, członek zarządu i dyrektor ds. rozwoju PSD.

Jak już pisaliśmy, nowy sklep Gama w Kielcach został wyremontowany i dostosowany do standardów wizualnych i operacyjnych sieci.

Sklep Gama w Hajnówce to rozbudowany, generalnie wyremontowany pawilon osiedlowy, który przybrał standardy nowej sieci.

Gama to nowa sieć tworzona na bazie sklepów Spółdzielni Społem z całego kraju, współpracujących z Partnerskim Serwisem Detalicznym. Koncepcja utworzenia sieci pod wspólnym logo zrodziła się wśród Partnerów PSD równo rok temu. Od tamtej pory spółdzielcy razem z PSD pracowali nad nazwą, znakiem i hasłem handlowym, przygotowali także kompletny projekt sieci Gama - „Tradycyjnie dobry wybór".

Poprzez sieć Gama spółdzielcy zrzeszeni w PSD chcą spełniać potrzeby dotychczasowych klientów sklepów spółdzielczych, a jednocześnie wyjść z ofertą atrakcyjną dla osób młodych, które cenią swój czas, oczekując szerokiego wyboru oraz szybkiej, kompleksowej obsługi. Gama ma się kojarzyć z bogatym asortymentem produktów świeżych i regionalnych, wygodnym rozmieszczeniem towaru, ciekawymi promocjami, profesjonalną obsługą i dogodnymi godzinami otwarcia. W całej Polsce, od gór aż po morze, sklepy Gama będą oferowały jednolite standardy w zakresie asortymentu i obsługi. Różnić będą się jedynie pod względem wielkości sali sprzedaży - najmniejsza placówka będzie miała 100mkw. największa - 2000.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane