W ubiegłym miesiącu Carrefour otworzył 12 sklepów

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 8 lipca 2013 16:36

W czerwcu sieć franczyzowa Carrefour powiększyła się o 12 placówek. Jedna z nich otwarta została przy Nowym Świecie w Warszawie.

26 czerwca otwarty został sklep Carrefour Express przy ul. Nowy Świat 26 w Warszawie.  Placówka dostosowana jest do specyfiki reprezentacyjnego deptaku stolicy oraz potrzeb klienta w centrum dużego miasta. Sklep działa pod pomarańczowym logo Carrefour Express convenience.
Koncept convenience rozwijany jest przez Carrefour od dwóch lat. - Polski konsument cały czas się zmienia, zmieniają się także jego potrzeby i zwyczaje zakupowe. Nasze „pomarańczowe" sklepy są reakcją na te zmiany - mówi Francois Vincent, Dyrektor ds. Franczyzy i Członek Zarządu Carrefour Polska. - Placówki powstają w największych polskich miastach, takich jak np.: Warszawa, Kraków czy Wrocław. Sklepy Carrefour Express z pomarańczowym logo to typowo miejski koncept o powierzchni do 100 mkw.
Sklepy Carrefour Express convenience oferują klientom także dodatkowe usługi: możliwość zrobienia ksero, opłacenia rachunków czy doładowania telefonu. Asortyment jest bardziej przystosowany do zaspokojenia bieżących potrzeb, nastawiony jest na klienta biznesowego, turystę, z ofertą typu „food to go", czyli drobnymi potrawami na wynos.
Warto także dodać, że koncept Carrefour Express convenience został opracowany w taki sposób, aby osoby, które nie miały wcześniej doświadczenia w handlu, mogły z sukcesem prowadzić własny sklep. W przypadku tego konceptu sieć inwestuje w 100 proc. w wyposażenie placówki.
Poza konceptem Carrefour Express convenience sieć rozwija także format Carrefour Express minimarket, dostosowany zarówno do terenów miejskich, jak i wiejskich, oraz Globi - koncept dedykowany małym miastom i obszarom wiejskim. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,10

  • Śr

    5,83

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8846

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane