PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W Warszawie powstaje Sklep Lokalny, zaoferuje certyfikowane produkty od polskich rolników

Autor: www.dlahandlu.pl 12 czerwca 2014 10:39

Lokalny Certyfikowany to inicjatywa społeczna, swoją misję realizuje poprzez wspieranie lokalnych przedsiębiorców, promowanie ich usług i produktów, oraz prowadzenie akcji informacyjnych, dzięki którym coraz więcej konsumentów rozumie, jak ważne i korzystne dla świata jest wspieranie swojej lokalnej, jakościowej gospodarki.

 

 

Bogumił Jankiewicz i Jan Adamski, którzy są pomysłodawcami tej inicjatywy, wciąż rozwijają się i teraz postanowili stworzyć jedyną w swoim rodzaju kawiarnie. Sklep Lokalny miejsce dla siebie znalazł na Mokotowie. Trwają prace nad projektem i remontem przestrzeni.

W Sklepie Lokalnym będzie można dostać nie tylko wypalaną w Warszawie kawę, ale także produkty uczestników akcji Lokalny Certyfikowany. Do takich produktów zaliczamy czekolady z manufaktury Chocolate Story, czy prawdziwe, polskie miody.

Wiadomo, że wszystkie produkty będą pochodziły od lokalnych rolników, którzy swoje uprawy mają nie dalej niż 100 km od Warszawy. O producentach jedzenia i sprzedawanych przedmiotach będzie można dowiedzieć się więcej i jeżeli któryś z dostępnych produktów szczególnie przypadnie nam do gustu, Sklep zamierza udostępnić gościom możliwość skontaktowania się z producentem we własnym zakresie. Ceny w Sklepie, dzięki bezpośrednim producentom, będą przyzwoite.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,69

  • Śr

    6,13

  • Min

    4,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane