PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Warszawa - ostatni dzień, aby zapłacić za zezwolenie na sprzedaż alkoholu

Autor: www.dlahandlu.pl 30 maja 2016 11:34

We wtorek, 31 maja br. upływa termin do wniesienia II raty opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w 2016 r. W przypadku niedokonania opłaty w terminie, przedsiębiorcy mają jeszcze 30 dni na uregulowanie jej, powiększonej o 30% dopłatę.

Przedsiębiorcy powinni wnieść opłatę w Urzędach Dzielnic m.st. Warszawy najpóźniej do wtorku, 31 maja 2016 r. W przypadku dokonywania opłaty za pośrednictwem banku, za termin dokonania opłaty uznawany jest dzień przyjęcia polecenia przelewu przez bank, w którym zlecający przelew ma rachunek z kwotą wystarczającą na pokrycie należności. Opłat za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych należy dokonywać na rachunek odpowiedniego Urzędu Dzielnicy m.st. Warszawy. 

W przypadku niedokonania powyższej opłaty w ustawowej wysokości i w terminie do 31 maja, przedsiębiorca może jeszcze dopełnić tej czynności w terminie 30 kolejnych dni, przy czym kwota do zapłaty zostaje powiększona o 30% opłaty należnej za korzystanie z zezwoleń w danym roku kalendarzowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane