PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Warszawa promuje jednodniowe bazarki

Autor: Życie Warszawy 26 kwietnia 2010 09:45

Miało być 20 stoisk ze świeżymi owocami i warzywami. Skończyło się na jednym straganie i stoliku z tulipanami. Tak wystartował przy ul. 3 Maja kolejny, jednodniowy bazarek w Warszawie. Od 30 kwietnia miasto rusza z akcją promującą tę formę handlowania. Ulotki z informacjami, gdzie i w jakich godzinach będą działały, pojawią się w autobusach i tramwajach - czytamy w Życiu Warszawy.

Ratusz przygotowuje też baner na miejskiej stronie internetowej. Będzie na nim mapa i zdjęcia targowisk, dane o opłatach i inne informacje o handlu.

Przed wakacjami pojawi się jeszcze pięć jednodniowych targowisk: dwa na Ursynowie, po jednym w Wesołej, Rembertowie i na Białołęce. - Pomysł jest dobry, ale trudno arbitralnie wyznaczyć miejsca, gdzie ludzie mają handlować. One najczęściej tworzą się same, spontanicznie - uważa burmistrz Woli Marek Andruk. Przyznaje, że na Woli taki bazarek w al. Solidarności zaczął funkcjonować, ale niewiele osób tam przychodzi. - Ale mam nadzieję, że ludzie się do miejsca przyzwyczają.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane