PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Warszawski Carrefour Express z usługą dostawy zakupów do domu

www.portalspozywczy.pl 6 lipca 2015 17:43

Warszawski Carrefour Express z usługą dostawy zakupów do domu Fot. Carrefour testuje system dostaw do domu, na zdj. Francois Vincent członek zarządu i dyrektor ds. franczyzy Carrefour Polska (fot. zelaznastudio.pl)

Carrefour testuje system dostaw zakupów do domów klientów - dowiedział się serwis portalspozywczy.pl. Testy przeprowadzane są w sklepie Carrefour Express na warszawskiej Saskiej Kępie.

Uruchomiony przez sieć projekt nie ma nic wspólnego - przynajmniej na obecnym etapie - z zakupami przez internet. Francuski operator zaoferował klientom, którzy zrobią w sklepie zakupy za ponad 150 zł, dostawę zakupionych produktów do domu. Koszt dowozu przy zakupach na co najmniej taką kwotę to 1 grosz.

Czas dostawy jest ustalany indywidualnie z klientem, jednak nie może przekroczyć 24 godzin od momentu dokonania zakupów. 

 

Czytaj więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • kierowca 2015-12-17 22:08:22

    Pomysł jest dobry,bardzo dobry,problem jest tylko w realizacji,a uściślając w braku wizji,nie oszukujmy się,takie dostawy generują koszty,bardzo duże koszty,najpewniej skończy się tak jak w obsranym przez wszystkich tesco,czyli rycie kierowcami jakby nie byli ludzmi,pęknięte kolana,połamane kręgosłupy,zasłabnięcia,zerwane ścięgna i powyrywane stawy i powypadane dyski,24 adresy po 100 kilo na czwarte piętra i poddasza bez windy,wszystko na czas,chory psychicznie lider,niedorozwinięty kierownik i psychodelicznie ogarnięta chęcią zrobienia kariery pani seniorka,z tym trzeba się zmierzyć,nie wolno tak,jak oni robią w znienawidzonym przez wszystkich tesco,firma to ludzie,nie mięso,przemęczyli mni tam rok,już ochłonąłem,ale wiem jedno,zdechnę z głodu,pójdę żebrać,ale nigdy w życiu nie kupię suchej bułki w tym....,jeśli Carrefour tak podejdzie do sprawy jak oni,to się nie uda,dużo do myślenia,żadne testy nie pomogą,trzeba po prostu i zwyczajnie podejść do pracownika pozytywnie,każdego dnia.Tego się trzymajcie,to się uda.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane