PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Warszawskie delikatesy Mleko i Miód znalazły sposób na klienta w mieście

Autor: dlahandlu.pl 6 maja 2016 13:01

Sklep niedaleko placu Zbawiciela w Warszawie, przy ul. Marszałkowska 20 istnieje od 23 lat. Od niedawna ma nowy szyld - Delikatesy Mleko i Miód. Asortyment jest dopasowany do osób żyjących w mieście - czytamy w Biuletynie PIH.

Klienci są różni – mieszkający niedaleko, ale też przechodzący tą ruchliwą ulicą. Jakiś czas
temu zlikwidowano przystanek autobusowy w okolicy sklepu, było to dla niego odczuwalne – zyski się zmniejszyły. Właściciele placówki bacznie obserwują klientów i z nimi rozmawiają, w taki sposób udaje się dopasować towar. Zakres jest szeroki, bo oprócz produktów spożywczych można tam kupić zabawki, produkty chemiczne i tekstylia.

W sklepie pracuje 8 osób, są one szkolone przez kierownika lub starszych sprzedawców. Sklep ma dużą konkurencję – wiele sieciowych sklepów wokół. Stara się przyciągać kupujących ciekawym asortymentem i przyjaznym nastawieniem personelu.

Ciekawym rozwiązaniem było utworzenie profesjonalnej kawiarni w sklepie. Nie jest to tylko stoisko kawowe, ale kafejka z prawdziwego zdarzenia. Klienci mogą tam wypić dobrą kawę (herbatę czy świeżo wyciskany sok) i zrelaksować się na wygodnych kanapach. Bogata jest też oferta posiłków – można tam zjeść naleśniki, zapiekanki, gofry. Co ważne przy takiej lokalizacji – sklep i kawiarnia są otwarte 24h.

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane