PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

We wrześniu sieć Bacówka będzie liczyć 21 sklepów

www.franczyzawpolsce.pl 11 sierpnia 2010 12:43

Sieć Bacówka chciała zakończyć ten rok z liczbą 20 sklepów, ale już we wrześniu będzie ich mieć 21. Jej ekspansja zatacza coraz szersze kręgi, wkrótce ruszy pierwsza Bacówka nad morzem (Stargard Szczeciński) - podaje serwis franczyzawpolsce.pl.

 - Współpracujemy z firmą logistyczną, która obsługuje całą Polskę. Tak więc mimo tego, że nasza firma znajduje się w Małopolsce, jej ekspansja nie podlega ograniczeniom terytorialnym. W przypadku najbardziej oddalonej od nas placówki, która powstanie wkrótce w Stargardzie Szczecińskim, bardziej martwiliśmy się o przyjęcie się tam tego typu oferty. Nasi franczyzobiorcy, którzy znają lokalny rynek, są jednak przekonani, że popyt będzie duży, zwłaszcza, że brakuje tam takich sklepów - mówi Dariusz Kucz, dyrektor handlowy Bacówki.

We sklepach Bacówki można kupić przede wszystkim tradycyjne wędliny produkowane w firmowym zakładzie mieszczącym się w miejscowości Rajbrot. Asortyment ten uzupełniają sery górskie, przetwory i wyroby garmażeryjne takie jak pierogi czy naleśniki.

Aby uruchomić sklep Bacówka, trzeba dysponować lokalem o powierzchni ok. 50 mkw. oraz kapitałem ok. 100 tys. zł. Firma obok delikatesów posiada także koncept gastronomiczny Smak Baca. Obecnie jedyny taki lokal działa w Świeradowie Zdroju. W tym roku miał powstać drugi, w okolicach Krakowa, ostatecznie do inwestycji jednak nie doszło. Projekt Smak Baca na razie jest więc wstrzymany do czasu aż znajdą się kolejni zainteresowani. - Franczyzobiorcy, którzy się do nas zgłaszają, chcą przede wszystkim prowadzić delikatesy - wyjaśnia Dariusz Kucz.

Jak informowaliśmy wcześniej, kolejne Bacówki powstana także w Kielcach, Tarnowskich Górach i Węgrzcach k/Krakowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    6,85

  • Min

    5,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane