PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Więcej produktów marki własnej w sklepach Społem

Autor: PIH 13 kwietnia 2015 20:10

Krajowa Platforma Handlowa "Społem” Sp. z o.o. współpracuje obecnie ze 150 spółdzielniami, które są właścicielami około 1500 sklepów. Obecnie w ofercie spółki znajduje 190 produktów w marce własnej dedykowanej dla Spółdzielni. Trwają prace nad dalszym rozszerzeniem asortymentu - czytamy w "Biuletynie PIH".

Oferta KPH Społem dedykowana dla Spółdzielni jest szeroka. W jej ramach dostępne są produkty w licznych grupach asortymentowych, w tym: 119 produktów FMCG w marce własnej, 36 produktów AGD z logo Społem, 9 produktów Elektro AGD z logo Społem, 23 produkty w kategorii chemia i kosmetyki oznaczonych logo "MissKlara” i "Mr. Klar”, 3 produkty – alkohole.

Spółka na obecnym etapie działania skupia się na wdrażaniu produktów wysokiej jakości w dobrej cenie oznaczonych znakiem firmy.

"Społem" modyfikuje asortyment skierowany dla spółdzielni poprzez optymalizowanie grup produktowych. Zgodnie z zapowiedziami skutkiem podejmowanych działań będzie wprowadzenie
nowych produktów w miejsce produktów słabo rotujących. 

W najbliższym czasie planowane jest rozszerzenie portfolio produktów w marce własnej o nową grupę asortymentową - nabiał oraz tłuszcze.

KPH "Społem” oferuje Spółdzielniom także współpracę w ramach projektu tzw. "Półki zdrowia”. Projekt o nazwie "Społem na zdrowie” kontynuowany jest od ponad 2 lat. Obecnie znajduje się w fazie nowego otwarcia. 

Firma wprowadza ponadto nowe rozwiązania w projekcie chemia i kosmetyki "Społem blisko domu”. Planowana jest modyfikacja asortymentu, jak również zmiany w oznaczeniu produktów oferowanych w ramach projektu marki własnej, tj. oznaczenie ich znakiem "Społem”. 

Krajowa Platforma Handlowa "Społem” Sp. z o.o. została powołana przez Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców „Społem” w 2010 roku. KPH "Społem” współpracuje obecnie ze 156 Spółdzielniami, będącymi właścicielami ponad 1500 sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • XXX 2015-04-15 12:58:50

  Brawo! Jestem zaskoczony,ze Społem ma własną markę.Sprawdzę,czy w moim mieście to mają, bo przyznam się ,że czasami u nich kupuję.To dobry kierunek,aby nadrobić utracony czas,a ponadto to polska sieć!!

 • tom lee 2015-04-15 12:55:28

  I bardzo dobrze ,że to idzie w tą stronę ;-)  ja chętnie chodzę do sklepów SPOŁEM ,a nie do Biedronki jak Kaczyńscy i Duda !!

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  19,20

 • Śr

  11,63

 • Min

  9,07

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane