PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wierzyciel składa wniosek o upadłość Kerdos Group

Autor: www.dlahandlu.pl 16 kwietnia 2016 23:00

Zarząd Kerdos Group podał, że 15 kwietnia powziął informację o złożeniu przez Pawła Zawadzkiego (wierzyciela), wniosku o ogłoszenie upadłości spółki. Wniosek został złożony 8 kwietnia 2016 roku.

Spółka informuje ponadto, iż w świetle art. 11 Ustawy z dnia 15 maja 2015 roku - Prawo restrukturyzacyjne, w przypadku złożenia wniosku restrukturyzacyjnego i wniosku o ogłoszenie upadłości, w pierwszej kolejności rozpoznaje się wniosek restrukturyzacyjny.

Wniosek o otwarcie postępowania sanacyjnego został przez spółkę złożony 15 marca 2016 r. 1 kwietnia zarządca spółki zależnej - Dayli Polska w restrukturyzacji - złożył w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie wniosek o umorzenie postępowania sanacyjnego w stosunku do Dayli.

4 kwietnia 2016 roku Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie wydał postanowienie w przedmiocie zabezpieczenia majątku firmy poprzez ustanowienie w stosunku do niego tymczasowego nadzorcy sądowego w osobie PMR Restrukturyzacje S.A. z siedzibą w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,37

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane