Wiewiórka.pl zbiera surowce wtórne w 10 warszawskich sklepach 1minute

Autor: dlahandlu.pl 5 maja 2016 15:05

Wiewiórka.pl nawiązała współpracę z siecią sklepów 1minute. W ramach umowy ruszył już program pilotażowy w 10 warszawskich sklepach sieci 1minute Grupy Eurocash, gdzie klienci mogą pozbyć się starych telefonów komórkowych, ładowarek, baterii, tonerów, kartridżów. Wkrótce współpraca ma zostać rozszerzona na pozostałe regiony.

Wiewiórka.pl - największy ogólnopolski e-skup surowców wtórnych, w ramach współpracy z siecią sklepów 1minute docelowo udostępni pojemniki na surowce wtórne we wszystkich sklepach sieci 1minute. Klienci będą mogli w ekologiczny sposób pozbyć się niepotrzebnych telefonów komórkowych, baterii, tonerów i ładowarek. W zamian za dostarczone telefony, będą mogli liczyć na drobny poczęstunek. Obok walorów ekologicznych, dzięki akcji zostaną zebrane pieniądze na wsparcie fundacji Dzieci Niczyje.

Wiewiórka.pl będzie odpowiadała za całość logistyczną przedsięwzięcia i po otrzymaniu sygnału o zapełnieniu się pojemnika będzie odbierała surowce i dostarczała je do wyspecjalizowanej firmy recyklingowej. Dzięki specjalnemu oznaczeniu pojemników kodami kreskowymi poszczególne punkty otrzymają informację o ilości zebranych surowców oraz ich wycenie. Współpraca rozpoczęła się w wybranych sklepach 1minute w Warszawie, których lista znajduje się na stronie www.wiewiórka.pl.

- Sieci handlowe to nasz naturalny partner do rozwoju naszej własnej sieci – mówi Zbigniew Stawinoga, prezes zarządu Wiewiórka.pl. - Dzięki możliwości oddania często kłopotliwych elektrośmieci w pobliskim sklepie, klient zyskuje pretekst by odwiedzić dany punkt handlowy, zaś zyski jakimi dzielimy się z poszczególnymi lokalizacjami mogą zasilić konto sklepu lub wesprzeć szczytny cel, jakim w tym przypadku jest fundacja Dzieci Niczyje – dodaje prezes Stawinoga.

Spółka ogłosiła również niedawno rozpoczęcie prac nad innowacyjną serią automatów do zbiórki surowców. Kontenery zostaną wyposażone w moduł umożliwiający monitorowanie stanu zapełnienia surowcami, a także analizę składu i wycenę surowców.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane