Wireland wyposaży Uniwersam

Autor: dlahandlu.pl 3 listopada 2017 10:51

Firma Wireland odpowiada za projekt, aranżację, wizualizację oraz montaż regałów do sali sprzedaży Uniwersam – Społem zlokalizowanej w nowo budowanym centrum „KOMPLEKS MIEJSKI RONDO WIATRACZNA”. 9 października przystąpiono do prac montażowych. Wireland wyposaża w regały nie tylko całą salę sprzedaży oraz biuro obsługi klienta, ale także przedstawiło wytyczne, założenia i standard całościowego wyposażenia placówki WSS Praga- Południe.

Powstająca Galeria Rondo Wiatraczna podzielona jest na dwie kondygnacje: parter i pierwsze piętro, połączone wewnętrznym układem schodów ruchomych i wind, obejmować będzie około 60 sklepów i punktów usługowych. Na poziomie – 1 zaplanowano parking dla klientów na ponad 160 miejsc postojowych. Planowany termin oddania obiektu do użytkowania to I kwartał 2018 roku.

Uniwersam powstał w tym miejscu w 1977 r. jako jeden z pierwszych w historii Warszawy wielkopowierzchniowych, samoobsługowych pawilonów handlowych.

Trzon Galerii „Rondo Wiatraczna” stanowić będzie właśnie nowy Uniwersam, który tak jak poprzednio będzie składał się z dwóch sklepów: spożywczego i przemysłowego. Na parterze będzie to Supermarket o powierzchni 2000 mkw. a na pierwszym piętrze – nowoczesny sklep przemysłowy o powierzchni 520 mkw.

Nawiązaniem do historii Uniwersamu będzie wykorzystany pamiątkowy neon „UNIWERSAM GROCHÓW”, który ozdobi jedną z elewacji Galerii „Rondo Wiatraczna”. Na swoje miejsce powróci również słynna rzeźba, tzw.: „panienka”, która będzie usytuowana po środku pasażu handlowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane