PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wkrótce ruszy 9 sklepów w nowym koncepcie Chaty Polskiej

Autor: www.dlahandlu.pl 18 listopada 2011 10:57

Wkrótce ruszy 9 sklepów w nowym koncepcie Chaty Polskiej

Chata Polska systematyczne zwiększa liczbę sklepów funkcjonujących w projekcie Nowa Chata Polska. W najbliższym czasie w nowej wizualizacji uruchomionych zostanie dziewięć sklepów. Do otwarć przygotowywanych jest pięć nowych placówek, które dopiero rozpoczynają współpracę z siecią.

Pozostałe cztery placówki, to sklepy związane z siecią od lat, których właścicieli przekonały do remodelingu wyniki finansowe pozostałych uczestników sieci, którzy wdrożyli koncept w swoich placówkach i odnotowują wzrosty obrotów w przedziale od 20-60 proc.

Efektem wdrożenia konceptu jest między innymi nowa, bardziej ergonomiczna aranżacja sali sprzedaży, nowoczesne wyposażenie sklepu, ale nawiązujące do motywów staropolskich, nowy system identyfikacji wizualnej, optymalizacja asortymentu oraz nowe standardy jakości obsługi klienta.

Przeczytaj także:

Celem biznesowym konceptu jest budowa lojalności obecnych klientów wobec sklepów sieci, jak i pozyskanie nowych oraz optymalne wykorzystanie powierzchni sprzedaży, co w konsekwencji bezpośrednio wpływa na rosnący obrót z metra kwadratowego i przekłada się na zyski właścicieli.
- Jesteśmy jednoznacznie przekonani o sukcesie konceptu Nowa Chata Polska. Projekt sprawdza się jako recepta na trudne warunki rynkowe i jest skutecznym narzędziem do walki z konkurencją. Każdy z partnerów franczyzowych, który wdroży projekt, otrzyma gwarancję wzrostu obrotów o minimum 20 proc. wpisaną do umowy - mówi Adam Plackowski, Dyrektor Generalny Chaty Polskiej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane