Właściciel Kolportera o nowym prezesie spółki: To oczywisty wybór

Autor: dlahandlu.pl 20 grudnia 2016 14:10

– Zarządzanie operacyjne dużą, ogólnopolską spółką wymaga naprawdę maksymalnego zaangażowania, to dziesiątki decyzji, które podejmuje się każdego dnia, spotkania, negocjacje, analizy. Robiłem to przez kilka ostatnich lat, ale cały czas miałem poczucie, że zbyt mało czasu i uwagi poświęcam swoim pozostałym przedsięwzięciom biznesowym. Dlatego już od dłuższego czasu planowałem przekazanie tych obowiązków doświadczonemu menadżerowi, który byłby w stanie zapewnić Kolporterowi dalszy rozwój - mówi Krzysztof Klicki, właściciel Kolportera.

Prezesem spółki od nowego roku będzie Grzegorz Fibakiewicz, dotychczasowego wiceprezes Kolportera. 

– Przez lata podkreślałem, że za jeden ze swoich największych sukcesów uważam zbudowanie zespołu. Mam naprawdę świetnych ludzi, świetnych menadżerów, w tym takich, którzy są dla mnie absolutnymi filarami Kolportera. Taką osobą jest właśnie Grzegorz, który pracuje ze mną praktycznie od momentu powstania firmy. Zna ją doskonale, bo budowaliśmy razem ten biznes, ale przede wszystkim ma ogromny wkład w to, że dziś jesteśmy w takim miejscu, w jakim jesteśmy, że mamy tak mocną pozycję. Przez wiele lat to właśnie Grzegorz odpowiadał za kluczowy obszar biznesowy Kolportera, czyli dystrybucję prasy. Zaczynaliśmy jako mała, nielicząca się firma, jedna w wielu działających wtedy. Dziś jesteśmy niekwestionowanym liderem, z 57-procentowym udziałem w rynku dystrybucji prasy. To sukces wypracowany przez ekipę pod kierownictwem Grzegorza Fibakiewicza. Trudno o lepszą rekomendację. To był dla mnie oczywisty wybór - mówi Krzysztof Klicki.

– Kolporter to potężna, pracująca na pełnych obrotach i dobrze rozpędzona maszyna. Grzegorz aktywnie rozpędzał ją przez te lata razem ze mną, jestem pewien, że teraz da jej dodatkowe paliwo i z sukcesem pokierują nią w dobrym kierunku - podsumowuje właściciel Kolportera.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8471

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 689431

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane