Właściciel napoju energetyzującego rozwija sieć sklepów monopolowych

Autor: www.dlahandlu.pl 31 stycznia 2013 10:57

Właściciel napoju energetyzującego rozwija sieć sklepów monopolowych

Firma Las Vegas Power Energy Drink rozwija sieć sklepów Zagłoba. Obecnie w sieci funkcjonuje 14 placówek. Wkrótce pod tym logo ruszą kolejne punkty.

Sieć sklepów monopolowych Zagłoba jest obecna na rynku od 2009 roku, wtedy ruszył pierwszy sklep w Tomaszowie Mazowieckim. Dziś funkcjonuje 14 sklepów zlokalizowanych w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Piotrków Trybunalski, Radom, Opoczno oraz Bełchatów. W ofercie sklepów znajduje się bogaty wybór alkoholi, słodycze, papierosy oraz napoje.

-  W każdym mieście jest duże nasycenie obiektów wielkopowierzchniowych więc konkurencji nie brakuje. Nie ukrywam, że jest trudno, ale nie mamy zamiaru się poddawać. Cały czas myślimy co zrobić, żeby było lepiej i jak na razie wszystkie nasze pomysły sprawdzają się doskonale - mówi Przemysław Kaczmarek, dyrektor sieci.

Sieć rozwija się również poprzez franczyzę -  Im więcej nas będzie w grupie, tym łatwiej będzie negocjować warunki z dostawcami. Mamy podpisane umowy z najważniejszymi dostawcami alkoholi mocnych, koniaków, wina, piwa, napojów i papierosów. Sklep, który wstępuje do grupy od razu staje się jej pełnoprawnym członkiem i otrzymuje wszelkie wypracowane przez nas korzystne warunki - dodaje Przemysław Kaczmarek.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane