PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe rozwija współpracę z Eurocash

www.portalspozywczy.pl 19 sierpnia 2014 13:31

W sierpniu Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe uruchomiło swój czwarty sklep w ramach sieci Groszek należącej do Eurocash. Placówka posiada powierzchnię 100 mkw. i zlokalizowana jest przy ul. Świętokrzyskiej w Warszawie. Sklep wyposażony został w moduł bistro oferujący ciepłe hot-dogi, tosty i zapiekanki.

Ogólnopolska sieć samoobsługowych sklepów spożywczych Groszek działa we franczyzie od 2000 r. Sieć wchodzi w skład Grupy Eurocash, największej w Polsce organizacji zajmującej się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych. Groszek działa w dwóch formatach: sklepów convenience oraz supermarketów kompaktowych.
Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe działa na rynku od 1949 r. W pierwszym okresie działalności firma skupiała się na serwisie handlowym i usługowym dla żołnierzy Wojska Polskiego oraz ich rodzin, ale z czasem rozszerzyła swój profil. We współpracy z Grupą Eurocash WPH prowadzi sklepy Groszek w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej, ul. Świętokrzyskiej, Al. Niepodległości oraz na Placu Wojska Polskiego (Wesoła).

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Norbi 2015-01-20 00:56:24

    Dobrze, że sie rozwijają, chociaz na forum pracodawcy gowork.pl/opinie_czytaj,35216 ludzi pisza o ukrytych problemach.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane