PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Wszystkie oddziały GK Specjał z platformą eHurtownia

www.portalspozywczy.pl 3 marca 2016 19:31

Na początku 2016 roku Grupa kapitałowa Specjał wystartował z platformą eHurtownia w ostatnim z oddziałów. Tym samym zakończyła kolejny etap jej wdrożenia.

Od tego momentu klienci wszystkich oddziałów z całej Polski mogą składać zamówienia za pośrednictwem platformy.

Do dotychczas działających z eHurtownią oddziałów Rzeszów, Tomaszów Lubelski, Czeladź, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Kędzierzyn Koźle, Goleniów i Łódź dołączyły z końcem roku Lublin i Warszawa oraz na początku bieżącego oddział Leszno.

Oprócz startu platformy w całej firmie, rok rozpoczął się od udostępnienia klientom nowej, szybszej i bardziej intuicyjnej w zakresie wyświetlania promocji wersji programu.

Platforma umożliwia szybką komunikację pomiędzy dystrybutorami a odbiorcami, ułatwiając pracę związaną ze składaniem zamówień i obsługą dokumentów. Działa całodobowo z dowolnego miejsca na świecie. 

GK Specjał w 2000 r. otworzyła sieć franczyzową Nasz Sklep, a następnie Sieć Delikatesy Sezam oraz Delikatesy Premium Nasz Sklep, które działają od 2010 r. Aktualnie liczba placówek skupionych w sieciach franczyzowych Grupy Specjał przekracza liczbę 4 200 sklepów. W 2015 r. przychody ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Specjał wyniosły 1,55 mld zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,69

 • Śr

  3,60

 • Min

  1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane