Wybrano władze Rady Konsultacyjnej przy Departamencie Handlu i Usług MG

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 5 lipca 2013 09:56

17 czerwca odbyło się inauguracyjne posiedzenie Rady Konsultacyjnej DHU MG, na którym wicepremier Janusz Piechociński wskazał jako przewodniczącą Urszulę Kłosiewicz - Górecką. Działania Rady mają pomóc wdrażaniu konkurencyjnych rozwiązań w handlu wewnętrznym i przyczynić się do znoszenia barier utrudniających rozwój w tym sektorze.

3 lipca odbyło się kolejne spotkanie Rady na którym opracowano program i zasady jej działania. Waldemar Nowakowski (Polska Izba Handlu) został wiceprezesem zespołu, natomiast sekretarzem Andrzej Maria Faliński (Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji). Jako Prezydium Rady zostali powołani Andrzej Gantner (Polska Federacja Producentów Żywności) oraz Jan Rakowski (Kongregacja Przemysłowo-Handlowa).

 

Rada Konsultacyjna do spraw Handlu i Usług została powołana przez Ministra Gospodarki 7 maja 2013 r. Jest to zespół ekspertów i przedstawicieli organizacji reprezentujących rynek detaliczny oraz usługowy w Polsce - jest organem pomocniczym Ministra Gospodarki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • b. prac sieci spec. HACCP 2013-07-11 16:56:32

  I co z takiej Rady skoro w składzie jej zasiada jako sekretarz Dyrektor z POHiD-u toż to lobbysta zagranicznych siei handlowych I tak tego Piechocińskiego jak dotychczas cały rząd będą robić w jaja!!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  10,50

 • Śr

  6,63

 • Min

  3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane