Wyroby Vabun w sieci Dayli

Autor: PAP 8 września 2015 09:17

W dniu 24 sierpnia 2015 roku spółka powiązana Vabun S.A. parafowała istotną umowę handlową z firmą Dayli Polska Sp. z o.o. Sieć drogerii Dayli liczy ok. 170 sklepów stacjonarnych, które znajdują się na terenie całej Polski.

Zgodnie z informacjami otrzymanymi od Radosława Majdana – prezesa zarządu Vabun S.A. - zawarta umowa reguluje warunki w zakresie współpracy handlowej, zasad sprzedaży oraz promocji i sprzedaży wyrobów perfumeryjnych i kosmetyków wytworzonych lub dostarczonych przez Vabun. Umowa stanowi bezpośrednie wsparcie handlowe w dystrybucji wymienionych produktów.

Sieć drogerii Dayli liczy ok. 170 sklepów stacjonarnych, które znajdują się na terenie całej Polski. Sieć Dayli oferuje produkty drogeryjne wspólnie ze spożywczymi oraz usługi finansowe i pocztowe. Do końca 2015 roku spółka zamierza otworzyć około 50 nowych własnych drogerii oraz około 20 w ramach uruchamianego obecnie programu franczyzowego.

Jednocześnie spółka Vabun nie wyklucza wprowadzenia produktów na rynek luksemburski, co miałoby nastąpić przy współpracy ze spółką Kerdos Group S.A. - właścicielem Dayli Polska Sp. z o.o. Obecnie przygotowywana jest oferta handlowa i brzegowe warunki współpracy.

Ponadto zgodnie z informacjami pochodzącmi od Roberta Krassowskiego, prezesa MBF Group S.A., w najbliższych tygodniach Vabun S.A. przewiduje zawarcie kolejnych umów dystrybucyjnych z wiodącymi sieciami drogerii obecnych ma rynku polskim.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane