Żabka chce zarobić na winach

Autor: www.dlahandlu.pl 15 stycznia 2013 19:38

Żabka Polska rozwija kategorię win w sklepach sieci Żabka oraz Freshmarket.- Analizy rynku pokazują, że spożycie wina w Polsce rośnie i w najbliższych latach ma duży potencjał rozwoju. Z tego powodu mamy zamiar dynamicznie rozwijać tę kategorię w naszych sklepach i zwiększyć udział sprzedaży. Naszym celem jest oferowanie klientom wyselekcjonowanych win w korzystnej cenie, importując bezpośrednio od producentów. Posiadając sieć niemal 3 tysięcy sklepów jesteśmy w stanie każdemu Polakowi, bez względu na miejsce zamieszkania, taką ofertę zagwarantować- mówi Jacek Roszyk, prezes zarządu Żabka Polska.

- Nową ofertę połączyliśmy ze zmianą ekspozycji, w tym roku wprowadzamy bowiem nowe regały na wino oraz zamierzamy edukować naszych klientów w zakresie podstaw enologii. Rozpoczęliśmy również współpracę z Andrzejem Strzelczykiem, Mistrzem Polski Sommelierów, który nie tylko opiniuje nasze wina, ale także na naszych stronach internetowych będzie uczył Polaków w jaki sposób dobrać wino do potrawy czy profesjonalnie podać podczas spotkania - dodaje Jacek Roszyk.


- Oferta wyselekcjonowanych win, zaproponowanych w sklepach sieci Żabka oraz Freshmarket, to doskonała okazja do degustacji wysokiej jakości win jak: Brunello di Montalcino, Chianti czy Chablis. - dodaje Andrzej Strzelczyk, Mistrz Polski Sommelierów współpracujący z firmą Żabka Polska. - Uważam, że idea dobrych gatunkowo win w rozsądnych cenach dostępnych dla milionów Polaków to klucz do tego, aby w przyszłości obok pieczywa czy wody, wino stało się jednym z podstawowych produktów jakie Polacy będą kupować, bez niepotrzebnego czekania na specjalne okazje - dodaje Andrzej Strzelczyk.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • malyedu 2013-01-16 14:46:39

    Myślę, że dla amatorów wina to dobra wiadomość. Degustujmy zatem.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9920

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane