PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Żabka Polska ma nowego wiceprezesa. Wcześniej pracował w Jeronimo Martins i Lidlu

Autor: www.dlahandlu.pl 31 lipca 2012 09:54

Żabka Polska ma nowego wiceprezesa. Wcześniej pracował w Jeronimo Martins i Lidlu

Julio Duarte został wiceprezesem zarządu ds. operacyjnych w spółce Żabka Polska. Odpowiedzialny będzie za: sprzedaż, ekspansję, logistykę, adaptację i zakupy wewnętrzne.

Julio Duarte z branżą handlową związany jest od 15 lat. Ostatnio pracował w Grupie Jeronimo Martins na stanowisku dyrektora operacyjnego sieci Biedronka. Wcześniej był również liderem projektu związanego z konsolidacją rynku przez sieć Biedronka. Swoją karierę w retailu rozpoczynał w sieci dyskontów Lidl w Portugali, gdzie osiągnął stanowisko Sales Director'a. Studiował na Uniwersytecie Fernando Pessoa w Portugali.

- Cieszę, że tak kompetentna osoba dołączyła do naszego zespołu. Jestem przekonany, że z wiedzą oraz dużym doświadczeniem Julio, uda nam się jeszcze bardziej zintensyfikować rozwój sieci Żabka i Freshmarket. - mówi Jacek Roszyk, Prezes Zarządu firmy Żabka Polska.

- Przede mną nowe wyzwania. Żabka Polska to dynamiczna firma, w której dostrzegam ogromny potencjał. Naszym celem jest zwiększenie liczby nowo otwieranych sklepów, ale też optymalizacja procesów sprzedażowych. Wierzę, że pracując z zespołem Żabki jeszcze przyspieszymy rozwój i zbudujemy jedną z najsilniejszych sieci w Europie Środkowo Wschodniej. - mówi Julio Duarte, nowy Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych w spółce Żabka Polska.

 

Firma Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka i Freshmarket.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane