PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Żabka Polska zdradza plany rozwoju marki własnej

Autor: www.dlahandlu.pl 14 listopada 2013 14:42

Żabka Polska zdradza plany rozwoju marki własnej

Żabka Polska posiada obecnie ok. 400 produktów marki własnej, w tym również szeroką gamę produktów w kategorii piw, win, jak i alkoholi mocnych. Niedawno firma zarejestrowała nowy znak towarowy - Wódka Czysta Klasyczna.

- Wódka Klasyczna należy do jednego z licznych projektów, znajdujących się właśnie w fazie przygotowania. Produkty naszej marki własnej doskonale sprawdzają się w konkurencji z produktami brandowymi, co zachęca nas do rozwijania oferty dla naszych klientów - mówi portalowi dlahandlu.pl Edward Plikus, kierownik Grupy Alcoholi w firmie Żabka Polska.

W portfolio firmy Żabka i Freshmarket istnieje już 37 marek parasolowych m.in. Tradycyjne Smaki, Max Snack, Level Up, Pasja Smaku, Choco Loco, Top Fish, Spiżarnia Natury czy Mleczny Dwór. Jak informuje sieć, największym zainteresowaniem cieszą się produkty z kategorii: słodycze (m.in. marki parasolowe Pasja Smaku czy Caprisse), napoje (napoje energetyczne Level Up, woda Źródlana czy soki Jeżyk i Słoneczne Smaki) oraz nabiał (śmietana, sery, desery mleczne marki Mleczny Dwór). Od niedawna sieć oferuje w swoich sklepach również produkty z kategorii wędliny w segmencie premium pod marką Specialité.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ajent 2013-11-15 12:26:49

  Marka własna to także dbałość o jakość produktu. Niech właściciel pamięta o tym. Pod koniec 2012 roku sieć musiała wycofać ze sklepów Mleczko Czekoladowe Pasja Smaku po stwierdzeniu nieprawidłowej jakości na tym indeksie. W ogóle to powinna zaostrzyć kontrole jakości bo nagminnie trafiają się produkty wątpliwej jakości często wycofywane ze sprzedaży. A za to ajenci świecą oczami!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  8,99

 • Śr

  6,92

 • Min

  4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane