PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Żabka przeszkoli wszystkich ajentów w zakresie sprzedaży alkoholu

Autor: www.dlahandlu.pl 14 czerwca 2016 17:03

Żabka przeszkoli wszystkich ajentów w zakresie sprzedaży alkoholu

W pierwszej połowie maja wszyscy regionalni partnerzy ds. sprzedaży sieci Żabka i Freshmarket przeszli ponowne szkolenia w zakresie odpowiedzialnej sprzedaży napojów alkoholowych.

W drugim etapie tych szkoleń wezmą udział ajenci sklepów. 

- Zbliżają się wakacje, a więc okres sprzyjający większemu spożyciu napojów alkoholowych, niestety także przez młodzież. Dlatego postanowiliśmy ponownie przeszkolić wszystkich naszych partnerów ds. sprzedaży, ajentów i sprzedawców w zakresie przepisów zawartych w ustawie o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi i praktycznych aspektów handlowania alkoholem, a także naszych dobrych praktyk takich, jak m.in. weryfikacja wieku osoby kupującej alkohol oraz nie polecanie produktów alkoholowych – mówi Tomasz Brzeziński, dyrektor sprzedaży w firmie Żabka Polska.

We wszystkich sklepach Żabka na boksach kasowych pojawi się również naklejka, która każdemu sprzedawcy będzie przypominała między innymi o konieczności sprawdzenia dowodu tożsamości wszystkim osobom, których wiek może budzić wątpliwość. Sieci Żabka i Freshmarket to łącznie ok. 4200 sklepów i większość z nich posiada pozwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane