Żabka wprowadza zmiany wizerunkowe i asortymentowe

www.portalspozywczy.pl 20 marca 2017 14:15

Żabka wprowadza zmiany wizerunkowe i asortymentowe Anna Grabowska, Członek Zarządu Żabka Polska ds. Komercyjnych. Fot. materiały prasowe Żabka Polska

Obecnie jesteśmy w trakcie testowania i wprowadzania zmian w naszej sieci. Zmieniamy nie tylko logo Żabki, które funkcjonuje od niemal 20 lat, ale także cały wizerunek sklepów - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Anna Grabowska, członek zarządu Żabka Polska ds. komercyjnych.

- Ważnym elementem naszej strategii asortymentowej są dania gotowe, które można szybko podgrzać w domu, w pracy czy w nowych Żabkach nawet na miejscu, a także poszerzana oferta Żabki Café, która oprócz kawy i hot dogów zawiera coraz więcej przekąsek takich jak panini, minipizza czy tosty, odpowiednie, by zjeść je po drodze do pracy czy szkoły lub w przerwie między spotkaniami - dodaje Anna Grabowska.

- Obecnie jesteśmy w trakcie testowania i wprowadzania zmian w naszej sieci. Zmieniamy nie tylko logo Żabki, które funkcjonuje od niemal 20 lat, ale także cały wizerunek sklepów. Placówki pod nowym szyldem działają już w kilkunastu miastach w Polsce i wciąż otwieramy kolejne w nowych lokalizacjach - wyjaśnia Anna Grabowska.

Podkreśla, że w zmienionych Żabkach zoptymalizowano rozmieszczenie produktów tak, by jeszcze bardziej usprawnić zakupy. - Pracujemy nad asortymentem, który dostosowujemy do współczesnego stylu życia. Dlatego w naszych sklepach znaleźć można więcej nowych i zdrowych produktów, inspiracji ze świata m.in.: sałatki warzywne i owocowe, onigiri, napoje i jogurty z chia czy świeże soki oraz więcej dań gotowych, które można podgrzać lub zalać wrzątkiem na miejscu, a w niektórych punktach również zjeść w strefie wyposażonej w stoły i krzesła - mówi przedstawicielka sieci Żabka Polska.

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,99

  • Śr

    1,48

  • Min

    0,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5359

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane