PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Żabka z nową koncepcją sklepu convenience

Autor: www.dlahandlu.pl 1 sierpnia 2016 18:47

Żabka z nową koncepcją sklepu convenience fot. dlahandlu.pl

Niecałe dwa lata po otwarciu sklepu przy Alejach Jerozolimskich 81 w Warszawie, Żabka przeprowadziła gruntowny remodeling placówki. Sklep mieszczący się na parterze biurowca zyskał m.in. nowe logo, nowy wystrój oraz powiększony asortyment. Sklepy z nowym logo i nowymi usługami działa także przy ul. Rakowieckiej 33 i Żurawiej róg Marszałkowskiej.

Sieć zdecydowała się na testy nowego konceptu, który charakteryzuje się szerokim wyborem dań gotowych, przekąsek i napojów na wynos. 

- Testowa, rozszerzona oferta sklepów dostosowana jest przede wszystkim do potrzeb żyjących w biegu mieszkańców dużych miast, którzy częściej robią niewielkie, impulsowe zakupy. Nowe Żabki to ładne, estetyczne wnętrza, nowocześnie wyposażenie, a także bardzo czytelna nawigacja wnętrza sklepu - czytamy w ulotce sieci. Jak dowiedzieliśmy się w biurze prasowym test nowego logo i wyglądu placówki prowadzony jest w bardzo ograniczonej liczbie lokalizacji i służy wypracowaniu najlepszych rozwiązań, które zyskają aprobatę klientów.

W zmodernizowanym sklepie znalazła się m.in. strefa rabatowa " Przekąski za 2 zł" oraz rozbudowany kącik gastronomiczny.

Nowa Żabka oferuje dodatkowo możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do sieci wi-fi.

Z okazji otwarcia placówki sieć wydała ulotki z kuponami rabatowymi.

Żabka, która działa w Polsce pod marką Żabka i Freshmarket, obsługuje dziennie około 800 tysięcy klientów. Do firmy należy ponad 4200 sklepów prowadzonych pod dwoma szyldami. W 2015 r. zanotowała sprzedaż w wysokości 5,75 mld zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • pytająca 2017-05-03 18:08:01

    Wszystko by było dobrze gdyby żabki były otwarte krócej a nie do 23.00 .Kiedy to się zmieni?

  • Nemo 2017-01-02 13:48:57

    Przychodzi nowa miotła do zarządu i udaje przed Midem, że ma pomysł - odgrzewa stare kotlety ale co miesiąc zgarnia niezłą sumkę. Szczytem już jest dział rozwoju kolesie z Biedry po przejściach oj oberwie się Midowi po kieszeni będą doić Centralę i wynajmujących.

  • morales 2016-08-05 06:14:46

    Panowie przecież to już bylo!!!! 6 czy 7 lat temu dania gotowe zakończyły się kakatastrofą. Co lepsze w nie których sklepach są jeszcze lodówki. Brawo zarząd za innowacyjne podejście.

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane