Żabka z nową marką własną dla zdrowych przekąsek

Autor: dlahandlu.pl 21 czerwca 2017 12:42

Żabka Polska zgłosiła do Urzędu Patentowego wzór znaku towarowego marki własnej pod nazwą "greenGO". Marka dostępna jest obecnie tylko w Żabkach reprezentujących nowy format sklepów, ale niewykluczone jest rozpowszechnienie tych indeksów w pozostałych placówkach.

Pod nazwą kryją się głównie zdrowe przekąski, które według klasyfikacji obejmują m.in. sałatki warzywne, sałatki gotowe, sałatki owocowe, pokrojone sałatki warzywne, gotowe dania warzywne, przeciery warzywne, mieszanki warzywne, przeciery owocowe, surówki, krojone warzywa, przystawki na bazie warzyw, przekąski na bazie warzyw, bułki z nadzieniem, kanapki, zawijane kanapki typu wrap, sosy itp.

Przypomnijmy, że w marcu br. Anna Grabowska, członek zarządu Żabka Polska ds. komercyjnych, mówiła: " Obecnie jesteśmy w trakcie testowania i wprowadzania zmian w naszej sieci. Zmieniamy nie tylko logo Żabki, które funkcjonuje od niemal 20 lat, ale także cały wizerunek sklepów (...) Ważnym elementem naszej strategii asortymentowej są dania gotowe, które można szybko podgrzać w domu, w pracy czy w nowych Żabkach nawet na miejscu, a także poszerzana oferta Żabki Café, która oprócz kawy i hot dogów zawiera coraz więcej przekąsek takich jak panini, minipizza czy tosty, odpowiednie, by zjeść je po drodze do pracy czy szkoły lub w przerwie między spotkaniami" - mówiła Anna Grabowska.

Przedstawicielka sieci podkreślała, że sieć pracuje nad asortymentem, który dostosowuje do współczesnego stylu życia. Dlatego w sklepach znaleźć można więcej nowych i zdrowych produktów, inspiracji ze świata m.in.: sałatki warzywne i owocowe, onigiri, napoje i jogurty z chia czy świeże soki oraz więcej dań gotowych.

Żabka została ostatnio przejęta przez fundusze zarządzane przez CVC Capital Partners, jedną z wiodących na świecie grup private equity. 

Sieć jest szóstym największym sprzedawcą artykułów spożywczych w Polsce dysponującym 4.600 sklepami franczyzowymi prowadzonymi przez 3200 przedsiębiorców.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane