Żabki w miejscu Freshmarketów w Bydgoszczy

Autor: dlahandlu.pl 29 listopada 2017 11:59

W Bydgoszczy na sklepach przy ul. Stawowej, Gdańskiej, Dworcowej, Grzymały-Siedleckiego i Jagiellońskiej w miejsce szyldu Freshmarket pojawiło się logo Żabka.

Do spółki Żabka Polska należy także sieć kilkuset sklepów pod marką Freshmarket, o większej powierzchni niż sklepy pod marką Żabka. W kwietniu 2017 roku prezes Żabka Polska Tomasz Suchański poinformował, że trwają analizy dotyczące rozwoju tego segmentu, a wśród rozważanych wariantów jest rezygnacja z marki Freshmarket.
"Dopinamy szczegóły przyszłości Freshmarket. Sieć nie +pali pieniędzy+, ale nie pasuje do koncepcji convenience, którą rozwijamy. Chcemy skupić się na tym, w czym jesteśmy najlepsi" - powiedział.
"Na pewno nie będziemy się jednak pozbywać naszych sklepów. Ze strategicznego punktu widzenia są korzyści ze zunifikowania tych dwóch sieci. Utrzymywanie dwóch brandów jest drogie" - dodał.

W kwietniu fundusz CVC Capital Partners sfinalizował przejęcie Żabki od Mid Europa Partners.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Pan Rynek 2017-11-29 13:51:14

  "Dopinamy szczegóły przyszłości Freshmarket. Sieć nie +pali pieniędzy+, ale nie pasuje do koncepcji convenience, którą rozwijamy. Chcemy skupić się na tym, w czym jesteśmy najlepsi" - powiedział." No to ciekawe - akurat freshmarket koncept jak najbardziej pasuje do convvenience - wniosek - jednak pali pieniądze :p

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,89

 • Śr

  1,27

 • Min

  0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane