Zakończyła się budowa Jarmarku Pogórzańskiego

Autor: dlahandlu.pl/pr 5 maja 2011 10:11

Budowa Jarmarku Pogórzańskiego dobiegła końca. Obecnie trwają odbiory, konsekwencją których będzie wydanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektów.

Jak informuje na stronie Jarmarku,Aleksander Kubiak, dyrektor administracyjny, bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się Plac Handlowy oraz Wiata Handlowa. - Codziennie przychodzą do naszego biura zainteresowani handlowcy z różnymi zapytaniami.  Ilość miejsc mamy ograniczoną, toteż sprzedaż rezerwacji wzbudzi na pewno wiele kontrowersji. Pierwszeństwo będą mieli kupcy z Gorlic i Powiatu Gorlickiego. Takie zobowiązanie zostało złożone trzy lata wstecz przez inwestora Władzom Miasta Gorlice i zostanie ono dotrzymane. W Galerii mamy jeszcze wolne lokale do wynajęcia - piszą przedstawiciele obiektu.

Jak już informowaliśmy, inwestorem jarmarku jest Krzysztof Kronenberger. Budowa Jarmarku Pogórzańskego to przedsięwzięcie, którego założeniem programowym jest zapewnienie możliwości handlu w różnych formach - w indywidualnych lokalach, pod wiatą, ale również „z samochodu" i „z koszyka"

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9324

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane