Zamiera handel w przejściach podziemnych

Autor: wyborcza.pl 13 października 2015 13:34

Handel w podziemiach pod pl. Na Rozdrożu zamiera. Coraz więcej lokali jest pustych. Wszystko przez przejście dla pieszych - pisze wyborcza.pl.

O przejście dla pieszych na pl. Na Rozdrożu toczyły się prawdziwe boje. Łatwiej mają nie tylko osoby niepełnosprawne, ale też rodzice z dziećmi w wózkach, seniorzy. Jak pokazuje przykład zanikającego handlu w podziemiach, zebrę woli większość przechodniów.

Zamierający handel w takich miejscach to fakt. Niedawno drogowcy zamurowali wejścia do podziemi pod ul. Waryńskiego na wysokości Rivery. To też następstwo wyznaczenia przejścia dla pieszych i przejazdu rowerowego w poziomie jezdni. Punkty handlowe padły, w przejściu zrobiło się niebezpiecznie.

Zapewne podobny los spotka niebawem korytarze pod pl. Na Rozdrożu. Prędzej czy później kupcy się stamtąd wyprowadzą. Niewątpliwie stracili na wyznaczeniu zebry. Takie jest ryzyko działalności gospodarczej. Może jednak dzielnica będzie w stanie zaoferować im nowe lokale w Śródmieściu? Pustostanów jest sporo.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • daf 2015-10-14 08:29:16

    Przepraszam, a o jakie miasto chodzi???

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3934

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane