PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Zielony Market: chcemy zamknąć rok liczbą 40 sklepów

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 20 września 2010 07:44

Zielony Market: chcemy zamknąć rok liczbą 40 sklepów

- Na ten rok zaplanowane zostały otwarcia czterech nowych sklepów z logo Zielony Market i plan ten zostanie zrealizowany w czwartym kwartale tego roku. Najbliższe otwarcie nastąpi w drugiej połowie października. Będzie to sklep w miejscowości Kleszczele o powierzchni handlowej 320 mkw. Chcemy zamknąć rok liczbą minimum 40 sklepów - mówi Mariola Dmochowska, dyrektor handlowy spółki SPS Handel, która zarządza siecią Zielony Market.

W ostatnim roku firma skierowała środki na rozbudowę i modernizację dwóch magazynów centralnych mieszczących się w Ostrołęce.

- Dzięki podjętym działaniom w styczniu tego roku oddaliśmy do użytku nowy magazyn wysokiego składowania o powierzchni ponad 7000 mkw., w którym jest miejsce dla 5000 palet towaru. Z magazynu tego zaopatrujemy hurtownie i sieci detaliczne na terenie całej Polski. Także w maju tego roku udostępniliśmy klientom zmodernizowaną halę cash&carry w Ostrołęce o powierzchni całkowitej 3200 mkw. To nowe centrum dystrybucji zaopatruje również sklepy spożywcze w promieniu 100 km od Ostrołęki - dodaje Mariola Dmochowska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane