ZPOW Orzech: Polskie półki bardzo potrzebne

www.portalspozywczy.pl 6 grudnia 2017 12:31

- Oznaczanie produktów ”polskim znakiem” to temat bardzo potrzebny, bo mamy wysoką jakość produktów o świetnych walorach smakowych, w dobrej cenie i klient powinien mieć możliwość tegoż wyboru. To jest również ogromna szansa dla polskich przedsiębiorców i dzięki takim projektom polska gospodarka będzie się właściwie i szybko rozwijać - mówi serwisowi www.portalspozywczy.pl Wacław Orzech, właściciel Zakładów Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Orzech.

Jego zdaniem "polska półka” zdaje się być dobrym pomysłem szczególnie po za granicami kraju gdzie zresztą jest to już stosowane i widoczne. - W jednej z sieci austriackich marketów, klient po zakupie, na paragonie widzi ile produktów pochodzi od austriackich firm - dodaje Wacław Orzech.

Przedsiębiorca bardzo pozytywnie ocenia również plan związany z wprowadzeniem zakazu handlu w niedziele. - Jeśli ta idea wejdzie w życie, nie przypuszczam aby sprawiła trudności naszym firmom a wręcz przeciwnie; będzie bardziej znormalizowane jak w innych krajach UE. Patrząc na badania rynkowe, jeśli sklepy są zamknięte w dni świąteczne, notują zdecydowanie wyższe obroty i sprzedają zdecydowanie więcej - zapewnia Wacław Orzech.

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,81

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane