PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

18. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA, 9. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD

Autor: dlahandlu.pl 13 października 2010 12:54

17-19 listopada, Kraków (Hala przy ul. Centralnej 41A), kolejna edycja Targów dla Hotelarzy i Restauratorów.

Listopadowe Targi to nie tylko prezentacja kompleksowej i unikalnej oferty dla hoteli oraz restauracji, to także bogaty program imprez towarzyszących, które stanowią dodatkową atrakcję dla gości branżowych odwiedzających Targi.
W tym roku na gości czekać będzie szczególnie dużo atrakcji, jedną z nich jest VI Krakowski Festiwal Kulinarny. Ważnym i nieodzownym punktem Festiwalu Kulinarnego są konkursy kulinarne. W tym roku na szczególną uwagę zasługują dwa z nich: Wegetariańska Uczta z firmą Oerlemans - „Dania bankietowo-cateringowe", KULINARNY TALENT MAŁOPOLSKI" - konkurs oparty na produktach tradycyjnych i regionalnych
wpisanych w rejestr Unii Europejskiej. Jest to autorski projekt Zbigniewa Kurleto, który za swoje zasługi i pracę uzyskał miano kulinarnej twarzy Małopolski.
Nowością tegorocznego Festiwalu Kulinarnego będzie specjalnie przygotowany VIP Room, w którym zwiedzający Targi będą mogli porozmawiać z gwiazdami na temat polskiej gastronomii oraz poznać tajniki ich warsztatu kulinarnego. W tym roku będziemy gościć m.in.: Roberta Sowę, Jerzego Pasikowskiego, Pascala Brodnickiego, Grzegorza Komendarka, Mirosława Drewniaka, Marka Widomskiego, Rafała Targosza, Adama Chrząstowskiego, Zbigniewa Kurleto, Kurta Schellera.
Z kolei na szczególną uwagę wszystkich miłośników kawy zasługuje tegoroczny program Strefy Kawy towarzyszącej Targom GASTROFOOD. W tym roku podczas targów odbędzie się kolejna edycja eliminacji do Mistrzostw Polski Baristów SCAE 2011. Uczestnicy zawodów będą rywalizować o tytuł Mistrza Polski i możliwość reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej w czasie światowych mistrzostw baristów w stolicy Kolumbii - Bogocie.
Kolejną atrakcją dla prawdziwych entuzjastów kawy będzie oficjalna premiera kawy Attibassi w Polsce. Ze względu na niezapomniany charakter Krakowa i klimat Bolonii, to miejsce zostało wybrane jako najlepsze z możliwych do zaparzenia pierwszego espresso Attibassi w Polsce. Doskonali specjaliści z Włoch przeprowadzą w czasie targów szkolenie baristów i przekażą wiedzę na temat parzenia najlepszego espresso z
mieszanek Attibassi Espresso Italiano. Natomiast w czasie Targów Wina ENOEXPO zwiedzający będą mieli okazję posmakować najlepszych win z różnych stron świata. W trakcie licznych degustacji będzie można poznać, a także spróbować win nagrodzonych w drugiej edycji Konkursu Winiarskiego o Medal Targów ENOEXOPO 2010.

Godziny zwiedzania Targów:
17.11.(środa) - 10.00-17.00
18.11.(czwartek) - 10.00-18.00
19.11.(piątek) - 10.00-16.00

Organizator:
Targi w Krakowie Sp. z o.o., tel. 12/ 686 14 03, www.targi.krakow.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11446

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 508972

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane