PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

41. OGÓLNOPOLSKIE ŚWIĘTO CHMIELARZY I PIWOWARÓW „CHMIELAKI KRASNOSTAWSKIE 2011”

Autor: PTWP 16 sierpnia 2011 16:11

Od 19 do 21 sierpnia 2011 r. całe miasto Krasnystaw po raz 41 będzie żyło najstarszym w Polsce i jednym z najstarszych w Europie świąt piwa. Tegoroczne, 41. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie” oferuje przybyłym gościom bardzo szeroką ofertę piw z Polski i zagranicy oraz całą gamę atrakcji.

W tegorocznej obsadzie artystycznej znaleźli się między innymi Andrzej Piaseczny, wyróżniony statuetką Fryderyka w kategorii „Wokalista Roku" Kuba Badach z zespołem Poluzjanci, jak również zespół Enej, który w oszałamiającym tempie robi karierę po zwycięstwie w programie „Must Be The Music. Tylko Muzyka". Nie zabraknie także dużej dawki humoru podczas występów kabaretów Smile, Łowcy.B, Kabaretu Młodych Panów i Michała Kempy, który zaistniał na kabaretowej scenie po tym jak wygrał program „Stand Up. Zabij mnie śmiechem".

Jak co roku wśród wielu chmielakowych atrakcji każdy, kto odwiedzi Krasnystaw znajdzie coś interesującego dla siebie. Oprócz wspomnianych wcześniej artystów, którzy wystąpią w amfitatrze muzyczna uczta czeka na przybyłych gości również w Rynku Miejskim.
W samym sercu miasta, gdzie zlokalizowane będą wszystkie oficjalne przedstawicielstwa browarów będzie można zobaczyć między innymi koncert grupy The Positive, która zaprezentuje niezwykle energetyczną fuzję soulu, jazzu i funku. Ponadto na scenie wystąpi Nick Sinckler, amerykański wokalista, który od 2007 roku robi karierę także w Polsce.
Chmielaki to jednak nie tylko piwo i występy gwiazd. Turyści, którzy odwiedzą Krasnystaw w dniach 19-21 czerwca będą mieli także okazję skorzystania z kina 5D (ul. Zamkowa). Jest to unikalna forma rozrywki, podczas której widz nie tylko ogląda filmy w 3D z dzwiękiem digital surround, ale także staje się aktywnym uczestnikiem oglądanych na ekranie wydarzeń
i odbiera akcję wszystkimi zmysłami. Tylko w kinie 5D widz może wcielić się w rolę bohatera filmu i na własnej skórze poczuć, czym jest przeprawa pontonem przez wezbraną rzekę, dotknąć zimnych fal oceanu, poczuć zapach prehistorycznych gadów czy przeżyć prawdziwą zamieć śnieżną w sierpniowy chmielakowy wieczór. Oprócz walorów rozrywkowych Kino 5D Extreme spełnia również funkcje edukacyjne.
Edukacja to sfera życia, za którą Krasnystaw od dawna jest doceniany. Walory edukacyjne obecne będą nawet podczas najstarszego w Polsce święta piwa. Chmielaki będą bowiem okazją do podszkolenia gry na gitarze bądź też doskonalenia swoich zdolności wokalnych. Warsztaty wokalne będzie prowadził wybitny wokalista, kompozytor, autor tekstów, lider zespołu The Positive i producent Mateusz Krautwurst. Warsztaty odbędą się w Salonie A.A. Instruments przy ul. Okrzei 15 w dniu 21 sierpnia. Tego samego dnia w Sali Konferencyjnej Centrum Sportowo-Rekreacyjnego (Stadion Miejski) przy ul. Piłsudskiego 48 warsztaty gitarowe poprowadzi Paweł Oziabło lider Akademii Gitary Hard GOK Michałowo. Krasnystaw ma jedną z najlepszych baz sportowych wśród polskich miast powiatowych. Na najstarszym w Polsce święcie Piwa nie mogłyby się więc nie odbywać towarzyszące imprezy sportowe, wśród których warto wymienić Zlot Paralotniarzy „Chmieloty 2011".


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11446

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 508972

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane