PARTNER PORTALU Partner portalu: Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

Property Forum 2011, 26 września 2011 r. w Warszawie

Autor: PTWP 13 września 2011 13:18

Grupa PTWP SA, wydawca portalu propertynews.pl, zaprasza na konferencję nieruchomości komercyjnych: Property Forum 2011, która odbędzie się 26 września 2011 r. w Warszawie (hotel Sheraton).

Property Forum 2011 to największe spotkanie dedykowane temu sektorowi w Polsce, które będzie okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy firmami deweloperskimi, instytucjami finansowymi oraz zarządcami i najemcami powierzchni komercyjnych w naszym kraju.

Do udziału w debatach zaprosimy szefów spółek deweloperskich działających na rynku powierzchni handlowych, biurowych i magazynowych, przedstawicieli sieci hotelowych, detalistów rozwijających swoją działalność w centrach handlowych, a także przedstawicieli największych grup najemców powierzchni biurowych. Do dyskusji włączą się również reprezentanci instytucjonalnego otoczenia branży i samorządowcy - osoby mające realny wpływ na branżę nieruchomości komercyjnych.

Liczymy, że Property Forum stworzy szeroką platformę do debaty merytorycznej nad aktualnym stanem oraz możliwościami i kierunkami rozwoju rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i na świecie. Przewidywana liczba gości: ok. 300 osób.

Grupa PTWP SA, wydawca portalu propertynews.pl, jest również wydawcą Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl. To także uznany organizator dużych wydarzeń, konferencji, kongresów, w tym Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Property Forum 2011, zakres tematyczny:

1. Atrakcyjność polskiego rynku nieruchomości komercyjnych jako produktu inwestycyjnego

Debata na temat perspektyw dla rynku inwestycyjnego w branży nieruchomości komercyjnych:

• Jakie czynniki budują atrakcyjność tego sektora w oczach zagranicznych inwestorów?
• Jak tworzyć dobre projekty nieruchomościowe i jak budować ich wartość?
• Jakiego rodzaju produktów poszukują inwestorzy?
• Druga fala recesji - konsekwencje dla polskiego rynku nieruchomości komercyjnych
• Kryzys a rynkowe okazje

2. Rynek centrów handlowych

Rozwój rynku nowoczesnej powierzchni handlowej w oczach najemców - czy lokalizacja i jakość nowej podaży zawsze idzie w parze z kierunkami ekspansji sieci handlowych?

• Plany inwestycyjne deweloperów - jakie obiekty i w jakich lokalizacjach będą powstawać (strategie inwestycyjne 2-3 firm deweloperskich)
• Kierunki ekspansji sieci handlowych - strategie rozwoju w mniejszych miastach
• Jak wyglądają perspektywy podaży powierzchni handlowej w najbliższych latach? Spojrzenie ogólne firmy doradczej - statystyki
• Jak walczyć o najemcę?
• Analiza potrzeb i możliwościom zakupowych konsumentów mniejszych miast Polski (do 100 tys.)


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9726

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 923188
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane