PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Targi dla małej gastronomii i systemów 'jedzenia na wynos' easyFairs® FOOD-to-GO

Autor: dla handlu.pl 9 czerwca 2009 13:19

Pierwsze w Polsce targi dla małej gastronomii i systemów 'jedzenia na wynos', organizowane wg formatu europejskiej firmy easyFairs, odbędą się 17 i 18 czerwca w hali tenisowej AWF przy al. Jana Pawła II 78 w Krakowie.

Jest to jedyna impreza targowa w Polsce, na której zaprezentuje się wyselekcjonowana grupa wystawców, ściśle związana z branżą małej gastronomii. Odwiedzający targi easyFairs® FOOD-to-GO mogą liczyć na spotkanie z producentami i dystrybutorami urządzeń, wyposażenia, produktów i półproduktów spożywczych, opakowań, systemów konserwacji żywności, dystrybucji przekąsek i rozwiązań biznesowych dla lunch barów, barów sałatkowych, kebab barów, pizzerii, cafeterii, firm cateringowych i innych obiektów szybkiej obsługi. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby targi były dla Państwa doskonałą okazją do prowadzenia rozmów biznesowych z potencjalnymi partnerami. Profesjonalne przygotowanie imprezy gwarantuje efektywne wykorzystanie Państwa czasu oraz nawiązanie korzystnych kontaktów handlowych.

Podczas targów zaprezentują się również firmy świadczące usługi doradcze i konsultingowe dla obecnych i potencjalnych franczyzobiorców. Ponadto zachęcamy do uczestnictwa w warsztatach learnShops, które są istotną częścią każdych targów easyFairs i dają niepowtarzalną szansę na zapoznanie się z nowościami w branży. LearnShops to bezpłatne prezentacje (mini-seminaria) firm i specjalistów w danej dziedzinie, odbywające się na specjalnie wydzielonej, ale nie zamkniętej przestrzeni targowej. Dzięki temu są łatwo dostępne dla wszystkich odwiedzających.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów easyFairs® FOOD-to-GO. Znajdą tu Państwo rozwiązania, dzięki którym z pewnością zwiększy się efektywność i standard Państwa usług. Wstęp na targi, po dokonaniu rejestracji on-line: www.easyfairs.com/ftg-polska jest całkowicie bezpłatny, dlatego odwiedzając targi easyFairs® FOOD-to-GO nic Państwo nie tracicie, a zyskać można wiele!

ORGANIZATOR:
easyFairs® FOOD-to-GO
internet: www.easyfairs.com/ftg-polska

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11458

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane