PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Toszek, Gala Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej

Autor: dlahandlu.pl 10 sierpnia 2009 15:50

5 września Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach organizuje elitarne przyjęcie „Gala Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej". Od 15 lat Gala wpisana jest do kalendarza najbardziej prestiżowych wydarzeń w regionie. Skupia przedstawicieli najwyższych władz państwowych, korpusu dyplomatycznego, senatorów, posłów, przedstawicieli władz terytorialnych, gości z zagranicy oraz licznie przybyłych przedsiębiorców.

Tegoroczna uroczystość według organizatorów będzie miała wyjątkowy charakter, nie tylko ze wzglądu na XV Jubileuszową Edycję, ale również ze względu na zupełnie nową, staropolską oprawę organizacyjno-artystyczną. Tegorocznym hasłem przewodnim imprezy będą dwie rocznice: 200-lecie samorządu gospodarczego w Polsce oraz 150-lecie powstania pierwszej izby przemysłowo-handlowej na ziemi gliwickiej.
Jak co roku, w części oficjalnej uroczystości odznakami regionalnymi uhonorowani zostaną wyróżniający się działacze gospodarczy, a Medalem Izby przedsiębiorstwa za ich szczególne osiągnięcia w rozwoju regionu, ochronie środowiska i wprowadzaniu nowych rozwiązań
i technologii. Część artystyczna natomiast przeniesie gości w magiczny czas barokowych panien, rycerzy i romantycznej poezji. Efektowna oprawa muzyczna, jak również syto zastawione stoły, zapewnią gościom wyśmienitą zabawę do białego rana.
Organizator: Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach, tel. 32/ 238 96 40, fax: 32/ 238 96 30, e-mail: sekretariat@riph.com.pl, www.riph.com.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11364

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane