REKLAMA
REKLAMA

Zaplanuj z nami sukces!

Autor: dlahandlu.pl 11 sierpnia 2009 15:20

To hasło przewodnie czterech konferencji („Handel tradycyjny też może być nowoczesny", „Kryzys czy szansa - analiza rynku za pierwsze półrocze 2009", „Zaplanuj z nami sklep" oraz „Poprowadź z nami sklep"), które odbędą się w Poznaniu w ramach Dwóch Dni dla Dystrybucji (14-15 września).

REKLAMA

Konferencje zainteresują przede wszystkim przedstawicieli sieci handlowych, właścicieli sklepów, menedżerów lokali gastronomicznych, producentów, hurtowników, detalistów i organizacji kupieckich. Głównym założeniem organizatorów jest przekazanie praktycznej i rzetelnej wiedzy o nowych trendach na rynku, jak również stworzenie platformy dialogu i wymiany doświadczeń między wszystkimi jego uczestnikami.

Dwa Dni dla Dystrybucji odbywają się w ramach Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra-Food (14-17 września), które gromadzą producentów i dystrybutorów wyrobów spożywczych i napojów oraz ich odbiorców: kupców, hurtowników i detalistów, a także przedstawicieli restauracji i lokali gastronomicznych.

Więcej informacji na: www.polagra-food.pl

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13889

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA