PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Zaplanuj z nami sukces!

Autor: dlahandlu.pl 11 sierpnia 2009 15:20

To hasło przewodnie czterech konferencji („Handel tradycyjny też może być nowoczesny", „Kryzys czy szansa - analiza rynku za pierwsze półrocze 2009", „Zaplanuj z nami sklep" oraz „Poprowadź z nami sklep"), które odbędą się w Poznaniu w ramach Dwóch Dni dla Dystrybucji (14-15 września).

Konferencje zainteresują przede wszystkim przedstawicieli sieci handlowych, właścicieli sklepów, menedżerów lokali gastronomicznych, producentów, hurtowników, detalistów i organizacji kupieckich. Głównym założeniem organizatorów jest przekazanie praktycznej i rzetelnej wiedzy o nowych trendach na rynku, jak również stworzenie platformy dialogu i wymiany doświadczeń między wszystkimi jego uczestnikami.

Dwa Dni dla Dystrybucji odbywają się w ramach Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra-Food (14-17 września), które gromadzą producentów i dystrybutorów wyrobów spożywczych i napojów oraz ich odbiorców: kupców, hurtowników i detalistów, a także przedstawicieli restauracji i lokali gastronomicznych.

Więcej informacji na: www.polagra-food.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11109

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane