REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kontakt

Redakcja portalu
Atrium Centrum
Jana Pawła II 27 (II piętro)
00-867 Warszawa
tel. (22) 550 69 27, fax (22) 550 69 26

Edyta Kochlewska
redaktor naczelna
tel. (22) 550 69 27
edyta.kochlewska@dlahandlu.pl

Marta Witkowska
tel. (22) 550 69 27
marta.witkowska@dlahandlu.pl

Małgorzata Kamińska
tel. (22) 550 69 27
malgorzata.kaminska@dlahandlu.pl


Kontakt z wydawcą:

PTWP-ONLINE Sp. z o.o.
Katowice Business Point
ul. Piotra Ściegiennego 3
40-114 Katowice
telefon/fax +48 (32) 209 13 03

ZARZĄD
Wojciech Kuśpik (Prezes Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 13 03
e-mail: wojciech.kuspik@ptwp.pl

BIURO ZARZĄDU
Katarzyna Liszka (Kierownik Biura Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46
fax: +48 (32) 253 06 77
e-mail: katarzyna.liszka@ptwp.pl

KSIĘGOWOŚĆ
kadry@ptwp.pl
Renata Nieradzik (Główna Księgowa)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 122
e-mail: renata.nieradzik@ptwp.pl

DZIAŁ WSPARCIA PORTALI INTERNETOWYCH
- rozwój i promocja portali, wymiana treści
Patryk Felner (Kierownik Działu)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 126
e-mail: patryk.felner@ptwp.pl

DZIAŁ MARKETINGU
marketing@ptwp.pl
Tomasz Ruszkowski (Dyrektor Marketingu)
telefon: +48 (32) 209 13 03
e-mail: tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

DZIAŁ PROMOCJI
promocja@ptwp.pl
Agnieszka Jakubczyk (Dyrektor działu)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 107
fax: +48 (32) 253 06 77
e-mail: agnieszka.jakubczyk@ptwp.pl

DZIAŁ KOLPORTAŻU I PRENUMERATY
kolportaz@ptwp.pl
Michał Wybraniec (Kierownik Działu)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 135
fax: +48 (32) 356 76 50
e-mail: michal.wybraniec@ptwp.pl

STUDIO GRAFICZNE
studio@ptwp.pl
Jakub Tabor (Dyrektor Artystyczny)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 144
e-mail: kuba@ptwp.pl


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13520

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA