dlahandlu.pl dlahandlu.pl dlahandlu.pl
pieczywo słodtcze nabiał sypki owoce używki napoje tłuszcze chemia dodatki mięsa warzywa wszystkie
Mięso, wędliny, ryby

Parówki Berlinki opak. 250 g

Minimalna

2,90

Średnia

3,46

Maksymalna

4,59

» Sprawdź ceny

Kiełbasa podwawelska na wagę - 80 proc. mięsa

Minimalna

12,89

Średnia

16,07

Maksymalna

23,06

» Sprawdź ceny

Kurczak cały 1 kg

Minimalna

4,74

Średnia

6,56

Maksymalna

7,99

» Sprawdź ceny

Schab bez kości 1 kg

Minimalna

9,75

Średnia

14,11

Maksymalna

18,99

» Sprawdź ceny

Polędwica sopocka plastry, pakowane próżniowo, 450 g

Minimalna

11,03

Średnia

13,81

Maksymalna

16,04

» Sprawdź ceny

Śledziowe matjasy w oleju 650 g

Minimalna

9,57

Średnia

10,88

Maksymalna

14,29

» Sprawdź ceny

Szynka wiejska plastry, opak. próżniowe, 450 g

Minimalna

10,31

Średnia

11,51

Maksymalna

17,06

» Sprawdź ceny
  • bb 2017-04-14 12:03:31

    Nie zgadza się...Porównałam zestaw tych samych produktów on-line Tesco i Piotr i Paweł - zakupy w Tesco okazały się tańsze o 50zł. A ranking pokazuje,że P&P jest tańszy. Rząd cenowy zakupów to 150zł w Tecso a 200zł w P&P

  • Adi 2017-03-18 20:04:35

    Przydatne, lecz mała ilość produktów.

  • Malwina 2017-02-28 14:44:05

    Super zestawienia, trochę wykorzystam na swoim blogu na pewno. Piszę o oszczędzaniu i finansach domowych(grunttobunt.com.pl)

  • bb 2016-12-12 17:31:28

    Na ukrainie opłaca się robić zakupy .............

  • producenka 2016-09-08 17:02:42

    Funkcjonowanie gospodarki w Polsce jest po prostu śmieszne. Na lubelszczyźnie producenci warzyw ponoszą ogromne straty. Cena pomidora dla producenta? - 0 zł (nie skupują pomidora, gdyż importują go z innych krajów)! Cena papryki? 0,90 zł/kg za wydrążoną paprykę kolorową oraz zieloną. Cena ta ma obniżyć się od dnia jutrzejszego. Co przyniesie następny tydzień? To jedna wielka niewiadoma. Producenci żyją w ogromnym strachu, gdyż skupy są już zapchane. Jaki jest tego powód? Oczywiście, import warzyw z zagranicy. Skąd bierze się minimalna cena warzywa, wynosząca 3,49 zł?? Niech ktoś zapłaci dla mnie chociaż te marne 1,50 zł/kg a będę skakała ze szczęścia. Mam ok. 10 ton do sprzedania. Ktoś chętny????

  • ewa ze szczecina 2016-08-12 12:36:12

    przydałoby sie pokazanie koszyka i cen dla szczecina-ostatecznie jest to miasto wojewódzkie

ZOBACZ WSZYSTKIE (165)