REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA
REKLAMA

Ludzie z branży: FMCG, handel, dystrybucja, sieci sklepów

Maria Andrzej Faliński

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji, dyrektor generalny (ur. 1951)

Maria Andrzej Faliński  - dyrektor generalny, Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji - sylwetka osoby z branży FMCG/handel/przemysł spożywczy

Wykształcenie

Doktor nauk humanistycznych Uniwersytetu w Poznaniu oraz wieloletni pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego i Państwowej Akademii Nauk. Odbył staże naukowe i wykłady gościnne w Austrii, Włoszech, Niemczech i Danii. Jest autorem licznych publikacji z zakresu politologii.

Biogram

W latach 1994-1997 był dyrektor Biura Parlamentarnego w Ministerstwie Obrony Narodowej. W latach 1997-1998 dyrektor Departamentu Analiz Strategicznych oraz Departamentu Integracji z NATO w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego.
Lata 1998-2000 poświęcił się pracy w Izbie Przemysłowo-Handlowej Inwestorów Zagranicznych. Od roku 2000 pełni funkcję dyrektora generalnego w Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji, zrzeszającej sieci sprzedaży wielkopowierzchniowej.

Hobby

W kręgu jego zainteresowań leży tematyka związana z historią myśli politycznej, lobbingiem i public relations; w ostatnich latach - analiza rozwoju sieci handlowych.
Współpracownicy


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 15329

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1224905

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA