PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Ludzie z branży: FMCG, handel, dystrybucja, sieci sklepów

Wojciech Mroczyński

AmRest, członek zarządu, dyrektor do spraw strategii (ur. 1972)

Wojciech  Mroczyński - członek zarządu, dyrektor do spraw strategii, AmRest - sylwetka osoby z branży FMCG/handel/przemysł spożywczy

Wykształcenie

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego (kierunek Handel Zagraniczny). Posiada tytuł International MBA, przyznany przez Central Connecticut State University, jest również absolwentem Harvard Business School w Bostonie.

Biogram

W latach 1998-2005 pełnił funkcje zarządcze w Mondi Packaging Paper Świecie S.A., spółce z branży papierniczej notowanej na GPW. W latach 2003-2005 pełnił dodatkowo w wyżej wymienionej spółce, funkcję dyrektora finansowego.

Mroczyński rozpoczął pracę w AmRest w 2005 roku. W latach 2005-2011 był dyrektorem finansowym (Chief Financial Officer), dyrektorem operacyjnym (Chief Operating Officer) oraz dyrektorem do spraw personalnych (Chief People Officer).

Po rocznym urlopie, tzw sabbaticalu, Mroczyński objął stanowisko dyrektora do spraw strategii (Chief Strategy Officer).

Hobby

Posiada wiele rozmaitych pasji, takich jak sport (zwycięzca zawodów traithlonowych na olimpijskim dystansie Chełmno 2010), obce języki i kultury, taniec, śpiew, edukacja biznesowa.

Dodatkowe informacje

Ma żonę i dwójkę dzieci.

Motto życiowe: “Wszystko jest Możliwe”.

W okresie luty 2011-12 wybrał się wraz z rodziną na roczny urlop "sabbatical", podczas którego rodzina Mroczyńskich zwiedziła 17 krajów.
Współpracownicy


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11446

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 508972

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane