PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

ALDI w nowym koncepcie rusza w Tarnowskich Górach (galeria)

Autor: dlahandlu.pl 8 lutego 2018 11:40

ALDI w nowym koncepcie rusza w Tarnowskich Górach (galeria) Fot. ALDI Polska koncept ANIKo

9 lutego nastąpi ponowne otwarcie sklepu ALDI w centrum miasta, przy  ul. Sobieskiego 3. Sklep został przebudowany i zmodernizowany.

Celem przeprowadzonych zmian było odświeżenie wnętrz sklepu, przejrzyste zaprezentowanie asortymentu, a także unowocześnienie sprzętów. Przestrzeń została wzbogacona o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów. W ramach działań na zewnątrz sklepu, odświeżono i przearanżowano tereny zielone.

- Klienci doceniają nasz sklep ze względu na świetną lokalizację w centrum miasta i wyjątkowy asortyment. Przebudowa to kolejny krok, by sprostać ich oczekiwaniom - komentuje Joanna Tucka, kierownik sklepu.

Wnętrze sklepu o powierzchni 1163 mkw. zostało zaprojektowane w oparciu o ustandaryzowany koncept ANIKo, który będzie obowiązywał we wszystkich krajach, w których rozwijana jest sieć marketów ALDI. Dzięki temu klient z Tarnowskich Gór, tak samo odnajdzie się w sklepie ALDI w Niemczech czy Francji. Pomysłem na sklepy ALDI jest nowoczesność, prostota i dbałość o detale.

- Pomimo dynamicznych zmian, które dotyczą sieci dyskontów ALDI, wartości którymi kieruje się spółka, pozostają niezmienne od lat. Na pierwszym miejscu stawiane są jakość, produkt i cena. W najbliższych latach w planach spółki jest stałe poszerzanie asortymentu oraz nieustanna praca nad zapewnianiem klientom pozytywnych doświadczeń zakupowych - informuje sieć.

Sklep przy ul. Sobieskiego działa w mieście od kwietnia, natomiast drugi sklep sieci w Tarnowskich Górach, przy ulicy Bałkańskiej 1, to jeden z pierwszych sklepów ALDI w Polsce.

ALDI to niemiecka sieć dyskontów, która posiada 124 sklepy w Polsce, głównie na zachodzie oraz południu kraju. Firma zatrudnia w Polsce niemal 2 000 pracowników.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • klient 2018-02-11 12:15:43

  W mojej okolicy jest i Lidl, i Aldi, i Biedronka. W pierwszych dwóch perfekcyjnie czysto. Ostatnim sklepem powinien zająć się sanepid - śmieci na parkingu, brud w sklepie, lepiące się koszyki.

 • Kmikadze 2018-02-09 13:18:12

  Za LIDLem ? Weszli później ale realizują swój plan krok po kroku. Pojedź w okolice Katowic / Chorzowa. Na śląsku na co drugim skrzyżowaniu jest ALDI. I na pewno jest duuuużo czyściej jak w Biedronce.

 • Turulilla 2018-02-08 20:24:59

  Idą za LIDLem, tylko jakoś tak niemrawo... ktoś tam śpi w tym ALDI.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane