Pierwszy Kaufland w Białymstoku. W obiekcie strefa kawiarniano-gastronomiczna (galeria)

Autor: dlahandlu.pl 28 listopada 2017 12:49

Pierwszy Kaufland w Białymstoku. W obiekcie strefa kawiarniano-gastronomiczna (galeria) fot. materiały prasowe Kaufland Polska

30 listopada br. Kaufland otworzy w Białymstoku nowy market. Będzie to 206. sklep sieci w Polsce i pierwszy w tym mieście.

Nowy sklep sieci Kaufland w Białymstoku jest zlokalizowany przy ul. Bohaterów Monte Cassino 12, obok nowego dworca PKS. Powierzchnia sprzedaży w białostockim markecie wynosi ponad 2000 m2, a parking mieści ponad 180 miejsc parkingowych. W białostockim markecie zatrudnienie znalazło ok. 60 osób.

Nowy market oferuje około 15 tysięcy produktów, w tym wybór owoców i warzyw, pieczywa prosto z pieca, mięsa, serów oraz wędlin, artykułów przemysłowych, m.in. tekstyliów, AGD, RTV, artykułów sezonowych.
W nowym sklepie znajdziemy także strefę kawiarniano-gastronomiczną, którą Kaufland zaczyna wprowadzać w nowych i wybranych modernizowanych marketach. Obejmuje ona zróżnicowaną ofertę gastronomiczną. Klienci będą mogli skorzystać w niej z około 40 miejsc siedzących.
Ofertę sklepu wzbogacą dodatkowo punkty usługowo-handlowe, zlokalizowane w pasażu marketu: salon prasowy, operator sieci komórkowej oraz bankomat.
W nowym sklepie sieci Kaufland wykorzystano ekologiczne rozwiązania, m.in. odzysk ciepła z lad chłodniczych, które jest wykorzystywane do ogrzewania marketu, pompy ciepła, energooszczędne oświetlenie LED, a dobór urządzeń uzależniony był od ich klasy energetycznej. 

W województwie podlaskim Kaufland ma sklept w: Hajnówce, Suwałkach, Bielsku Podlaskim, Augustowie i Łomży. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane