CityFit otworzył lokal w Krakowie. Następne otwarcie w marcu w Warszawie

Autor: dlahandlu.pl 15 stycznia 2018 14:46

Polska sieć klubów fitness kontynuuje intensywny rozwój. O północy z 12 na 13 stycznia otwarty został klub w krakowskim biurowcu Principio. CityFit ma obecnie 14 lokalizacji, a już w marcu nastąpi otwarcie kolejnej – w warszawskiej Galerii Rondo Wiatraczna.

Krakowski CityFit zlokalizowany jest w biurowcu Principio (ul. Armii Krajowej 25). We wnętrzu o powierzchni 1850 mkw. znalazło się około 300 urządzeń. Klubowicze mają do dyspozycji 10 stref aktywności, wśród których znajdują się sala do grupowych zajęć fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa sportów walki, strefa cross functional oraz strefa relaksu, w której można odpocząć po treningu. Trenować można już od 16. roku życia.

CityFit jest polską siecią klubów fitness dostępnych 24 godziny na dobę, którą wyróżnia m.in. brak konieczności podpisywania długoterminowych umów. Obecnie sieć liczy 14 klubów zlokalizowanych w centrach handlowych, biurowcach oraz centrach miast.

Przeczytaj także:

Już w marcu spółka planuje kolejne otwarcie. CityFit Warszawa Rondo Wiatraczna będzie piętnastą lokalizacją sieci i jednocześnie trzecim klubem w stolicy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,69

  • Śr

    2,80

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8520

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane