Cosmo Group, to nie tylko NeoNail – kierunki ekspansji grupy kosmetycznej w 2018 roku

Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez firmę Cosmo Group Sp. z o. o. Sp. K. 23 lutego 2018 14:55

Cosmo Group, to nie tylko NeoNail – kierunki ekspansji grupy kosmetycznej w 2018 roku

Grupę kosmetyczną Cosmo Group tworzą marki: NeoNail, MylaQ, Black Lashes i Revi Titanium Nails oferujące produkty do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz oczu. Wiodącym brandem Cosmo Group jest marka lakierów hybrydowych NeoNail, która jest odpowiedzią na potrzeby konsumentek, czyli na trwały i pełen blasku manicure zgodny z najnowszymi trendami ze światowych wybiegów.

Kolekcje lakierów hybrydowych NeoNail dają nieograniczone możliwości stylizacji od codziennej klasyki po efekt glamour. W ofercie znajdują się klasyczne kolory lakierów do paznokci dla bardziej zachowawczych dziewczyn, jak również spektakularne i błyszczące nowości.

Ale Cosmo Group to nie tylko najbardziej rozpoznawalne na rynku lakiery hybrydowe. Z subbrandem MylaQ firma trafia do młodszych konsumentek (16-24 lata), które rozpoczynają swoją przygodę z lakierem hybrydowym i nie mają aż tak zasobnego portfela. Kolejną marką jest Black Lashes skierowana do salonów, które specjalizują się w zabiegach przedłużania rzęs. Z kolei Revi Titanium Nails – metoda tytanowa to kolejny brand z porfolio produktów do paznokci. Marka skierowana jest wyłącznie do salonów kosmetycznych, ponieważ manicure tytanowy mogą wykonywać wyłącznie osoby po specjalnych szkoleniach.

Produkty z portfolio Cosmo Group docierają do ok. 900 punktów w Polsce, z czego 500-600 są to sieć tradycyjna – drogerie oraz sieć nowoczesna. NeoNail, jako jedyna marka lakierów hybrydowych jest obecna w 140 perfumeriach Douglas. Jest także ponad 100 punktów własnych w galeriach handlowych oraz ponad 50 franczyzowych wysp.

Produkty z portfolio Cosmo Group sprzedawane są na rynku profesjonalnym i masowym, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Obecnie firma zatrudnia ponad 620 osób. Rozwija się bardzo dynamicznie i planuje, że do końca 2018 roku zwiększy zatrudnienie do 800 osób. W 2013 roku obroty Cosmo Group wynosiły około 9 mln zł netto. W 2017 r. było to już kilkaset mln zł.

Rok 2018 będzie czasem kolejnych premier zarówno w kontekście poszczególnych istniejących już marek, jak i zupełnie nowych brandów. Grupa Cosmo Group nie chce być postrzegana jedynie przez pryzmat najbardziej rozpoznawalnej marki NeoNail. Oferta zostanie poszerzona o kolejne produkty dla kobiet, dzięki której firma ma być postrzegana jako ekspert nie tylko w kontekście paznokci czy rzęs, ale całej branży beauty.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,10

  • Śr

    2,97

  • Min

    2,26

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane