JYSK daje możliwości zwrotu towaru nawet bez dowodu zakupu

Autor: dlahandlu.pl 20 marca 2018 09:41

JYSK daje możliwości zwrotu towaru nawet bez dowodu zakupu Fot. materiały prasowe

Od 1 marca JYSK umożliwia zwrot produktów bez ograniczeń czasowych. Jeśli klient nie będzie miał dowodu zakupu, towar także zostanie przyjęty. Dotyczy to zarówno produktów zakupionych w sklepie stacjonarnym jak i online.

Nowa, jeszcze bardziej przyjazna polityka zwrotów to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy zapytani o to, co dla nich najważniejsze wskazali łatwy i prosty zwrot. JYSK to umożliwia - za towary z dowodem zakupu zwracana będzie gotówka, w pozostałych przypadkach JYSK proponuje klientom zwrot na kartę podarunkową lub wymianę na inny towar.

– Naszym celem jest ułatwienie zwrotu dla klienta ale także ułatwienie pracy naszym pracownikom, dlatego zdecydowaliśmy się na jeszcze większe uproszczenia zwrotów – podkreśla Piotr Padalak, dyrektor generalny JYSK Polska.

Zakupy mebli i wyposażenia domu to jedne z najbardziej stresujących decyzji. JYSK chce kojarzyć się z przyjemnością. – Wiemy, że klienci oczekują przyjaznej polityki zwrotów, bo ich o to zapytaliśmy. W ankiecie przeprowadzonej wśród 15 tysięcy respondentów w 12 krajach w Europie konsumenci wyraźnie wskazali, że łatwy i prosty zwrot jest kluczowym czynnikiem decydującym o wyborze sklepu,
w którym dokonują zakupów – mówi Padalak. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,10

  • Min

    1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane