Leroy Merlin z kampanią wizerunkową skierowaną do przyszłych pracowników

Autor: dlahandlu.pl 22 marca 2018 11:05

Leroy Merlin z kampanią wizerunkową skierowaną do przyszłych pracowników Fot. materiały prasowe Leroy Merlin

22 marca rusza nowa kampania employer brandingowa Leroy Merlin pod hasłem „Dołącz do najlepszego zespołu”. To pierwsza w Polsce kampania wizerunkowa, która zachęca kandydatów do aplikowania, bazując na sponsoringu reprezentacji Polski w piłce nożnej.

– Najważniejszą wartością i wyróżnikiem naszej firmy jest wyjątkowa kultura organizacyjna, a co za tym idzie - świetna atmosfera pracy. Wszyscy - bez względu na wiek i stanowisko - zwracamy się do siebie po imieniu i zawsze możemy liczyć na wsparcie kolegów. Postanowiliśmy tę zespołowość pokazać w nowej kampanii. - wyjaśnia Magdalena Rusiecka, dyrektor HR Leroy Merlin Polska. Kampania „Dołącz do najlepszego zespołu” jest spójna z działaniami firmy, która od 2016 roku jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

W swoich dotychczasowych działaniach employer brandingowych Leroy Merlin zawsze stawiało na autentyzm i transparentność. Tak jest również w przypadku kampanii „Dołącz do najlepszego zespołu”. Firma przyciąga kandydatów atutami, które – jak wynika z przeprowadzonych badań – są dla nich ważne i wyróżniają Leroy Merlin na tle konkurencji. Pokazuje m.in. że umowa o pracę to jej stały fragment gry, że nowi zawodnicy mają wpływ na grafik, że oferuje im profesjonalny trening wdrożeniowy, że w zespole Leroy Merlin mogą liczyć na akcjonariat, udział w zyskach, ciekawe benefity oraz dostęp do nowoczesnych narzędzi – m.in. każdy pracownik wyposażony jest w służbowy smartfon. W kreacjach przygotowanych na potrzeby kampanii Leroy Merlin pokazuje atmosferę entuzjazmu i zaangażowania, bliską tej panującej na boisku.

Do udziału w kampanii Leroy Merlin zaprosiło pracowników centrali i sklepów z całej Polski. Wybrane podczas castingu osoby reprezentują różne zawody – od kasjera, czy doradcy klienta poprzez magazyniera po pracowników biurowych w centrali firmy. 

Leroy Merlin zatrudnia w Polsce ponad 10 000 pracowników w blisko 60 sklepach zlokalizowanych w dużych i średniej wielkości miastach oraz centrali w Warszawie. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Ex pracownik lm 2018-04-07 08:13:46

  Radzę Wam omijać tego pracodawcę szerokim łukiem. 5 lat pracy za 1800 zł!

  Ponoć nie wiele więcej jest teraz.

 • eks robol 2018-03-28 13:35:01

  zeby było smieszniej i zarazem ciekawiej to zarobki w pierwszym sklepie lm w piasecznie (obecnie to jest hala auchan) były na poziomie francuskim w latach 90-tych pracownicy hali sprzedazy LM czy też Castorama (otwarta w Warszawie w 98r.) zarabiali 3-4 tys netto !!!

 • Pracownik 2018-03-28 10:42:31

  Wystarczy podnieść pensje, a pracownicy będą ciągnęli drzwiami i oknami. Ile zarabia pracownik na tym samym stanowisku w LM we Francji?

ZOBACZ WSZYSTKIE (15)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,59

 • Śr

  3,49

 • Min

  1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8833

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane