Marka 4F otwiera sezon nowym konceptem sklepów (galeria)

Autor: dlahandlu.pl 10 kwietnia 2018 16:40

Marka 4F otwiera sezon nowym konceptem sklepów (galeria) Sklep 4F w Galerii Jurajskiej, fot. materiały prasowe

Pierwszy sklep 4F w nowym koncepcie powstał w Galerii Jurajskiej w Częstochowie.

Zmodernizowana przestrzeń zapowiada odejście od neutralnej kolorystyki. Stawa na dynamizm - mocną sportową czerń przełamują białe detale. Wnętrze ma charakter industrialny, a jego minimalistyczne formy to tło dla wyrazistej kolorystyki kolekcji marki 4F. Link do świata sportu stanowią również materiały użyte do wykończenia salonu – siatka, stal, beton, drewno. 

W projektowaniu sklepów, podobnie jak w projektowaniu kolekcji odzieży, moda zmienia się w zawrotnym tempie. Wyznacznikiem modernizacji, zmian na poziomie designu sklepów marki 4F jest także sport. To dynamicznie rozwijające się kolekcje olimpijskie, a także te tworzone dla zawodowych sportowców narzucają tempo zmian na poziomie sklepu. Marka podąża za oczekiwaniami klientów, dlatego technologie wykorzystywane w kolekcjach specjalnych (tworzonych dla zawodowych sportowców, związków olimpijskich) wprowadza do kolekcji detalicznych. Nowoczesne rozwiązania wdrażane na poziomie produktu przekładają się na miejsce jego sprzedaży – sklep.

Koncept sklepu w Galerii Jurajskiej w Częstochowie ma wzmocnić sportowy charakter marki. Nie zapomniano również o odbiorcy. Kolekcja została wyeksponowana zgodnie z jej liniami: sportstyle, bieganie, fitness. A poszczególne jej elementy ułożono setami. Takie rozwiązanie ma pomóc klientom dokonać wyboru podczas zakupów. W sklepie dostępne są kolekcja marki 4F i 4F Junior. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,59

  • Śr

    3,49

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8833

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane