Marka Coccodrillo wejdzie na rynek niemiecki

Autor: Rzeczpospolita 27 listopada 2017 10:47

Marka Coccodrillo wejdzie na rynek niemiecki fot. materiały prasowe

Polscy producenci odzieży dziecięcej coraz mocniej inwestują za granicą. Istniejąca od 18 lat marka Coccodrillo również. W przyszłym roku spróbuje – drugi raz w swojej historii – sił w Niemczech – czytamy w Rzeczposplitej.

CDRL, firma z Kościana w województwie wielkopolskim założona przez Marka Dworczaka i Tomasza Przybyłę (połączyli swoje biznesy), dziś prowadzi w Polsce około 245 sklepów z odzieżą dziecięcą pod marką Coccodrillo.

W Europie poza Polską Coccodrillo ma 136 sklepów. Do końca roku otworzy jeden w Czechach i dwa w Rumunii. W 2018 roku około 15 sklepów, m.in. w Czechach, na Słowacji, w Rumunii, w Niemczech, na Węgrzech i w Austrii. Poza UE sieć liczy 114 salonów i w nadchodzącym roku otworzymy kolejne w krajach takich jak: Rosja, Arabia Saudyjska, Kazachstan, Ukraina, Serbia, Iran. Na rynek niemiecki wejdzie we współpracy z siecią sklepów myToys (grupa OTTO), posiadającą 17 sklepów w Niemczech. Jest ona jednak najbardziej znana z platformy internetowej. Internet ma być głównym kanałem dotarcia marki do klientów w Europie Zachodniej.

Więcej w Rzeczpospolitej

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,10

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,26

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane