Martes Sport Junior debiutuje w Galerii Echo

Autor: dlahandlu.pl 30 listopada 2017 11:05

Martes Sport, lider odzieży sportowej w Europie Środkowo-Wschodniej, rozszerza swoją obecność w kieleckiej Galerii Echo należącej do portfela nieruchomości EPP. Dawny sklep Martes Sport podwoił swoją powierzchnię, a jego ofertę uzupełnił Martes Sport Junior – pierwszy salon tej marki w Polsce.

Martes Sport Junior, z ofertą skierowaną do najmłodszych miłośników aktywności sportowej, został otwarty w miejscu, gdzie dotychczas mieścił się „dorosły” Martes Sport – na poziomie -1. Ten z kolei przeniósł się do nowej, większej lokalizacji: obecnie znajduje się na poziomie +1, tuż obok popularnej marki TK Maxx, zajmując ponad 800 m kw. 

– Oferta Martes Sport cieszy się ogromnym powodzeniem wśród wszystkich grup wiekowych, także najmłodszych, stąd pomysł na stworzenie osobnej marki. Zawsze kierujemy się do centrów handlowych o ugruntowanej pozycji, z dobrym zarządzaniem oraz dbaniem o biznes najemców, dlatego nasz nowy koncept - Martes Sport Junior - zdecydowaliśmy się otworzyć jako pierwszy w Galerii Echo – powiedział Tomasz Barchański, odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie siecią sklepów Martes Sport.

Martes Sport to sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych o powierzchni od 270 do 2580 m kw. W jej ofercie znajdują się markowe artykuły sportowe do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin sportowych.

Marki Martes Sport i Martes Sport Junior wchodzą w skład Martes Sport Sp. z o.o. zajmującej się produkcją, dystrybucją i sprzedażą artykułów sportowych. Istniejąca od niemal 25 lat firma posiada 250 sklepów sportowych zarówno w Polsce, jak i za granicą, bogaty portfel marek własnych i rozbudowaną sieć logistyczną. Martes Sport Sp. z o.o. zatrudnia ponad 2600 osób.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,58

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,38

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane